Якщо говорити про надійність вашої опалювальної системи, водопостачання та газопостачання, то варто звернути увагу на труби, які не піддаються різним корозіям і мають велику міцність. Такі труби виготовляються безпосередньо з нержавіючої сталі та не мають горизонтальних та вертикальних зварювальних швів, що гарантує цілісність та міцність усієї труби в цілому.

Виготовлення труб з нержавійки

При виготовленні сталь легується хромом більш ніж 10% і містить різні добавки таких як - титан, нікель та інших металів, які не піддаються корозії і можуть легко транспортувати агресивні речовини. Труба даного типу абсолютно екологічна і не впливає на показники рідини, так як компоненти, з яких виготовляється труба, не вступає з водою в реакцію.

Сильні сторони труб з нержавійки

Завдяки таким якостям труба з нержавіючої сталі знайшла своє застосування не лише у житлових приміщеннях, а й у приміщеннях промислової галузі.

  • Труби з нержавіючої сталі мають великий температурний режим роботи, мають довготривалий експлуатаційний період і протягом усієї експлуатації зберігають свій первісний вигляд.
  • Труба має абсолютно гладку поверхню як зовні, так і всередині.
  • Повна відсутність утворення корозії та гладкість внутрішньої сторони виключає засмічення або скупчення сміття та гарантує цілісність та чистоту всієї опалювальної системи чи водопостачання.

Тому такі труби користуються популярністю у багатьох дизайнерів, які за допомогою них прикрашають приміщення різного типу. На відміну від металевих труб, нержавіючі труби не вимагають заміни через кожні 10 – 15 років при експлуатації, що робить нержавіючу трубу довговічною та надійною при використанні в опалювальній системі або водопостачання.

Незважаючи на первісну вартість труб з нержавіючої сталі не перевищать ваші витрати на систему водопостачання або опалення з іншого матеріалу, а можливо стануть навіть значно дешевшими від водопроводу виготовлених їх інших матеріалів. За рахунок відсутності їх постійного обслуговування, невеликі терміни монтажу всієї системи. Труби можуть прослужити 400 років, без заміни забезпечуючи велику гігієну при використанні питної води. Тому труби з нержавіючої сталі ідеально підходять для монтажу систем водопостачання та опалення.

Труби витримують тиск у 16 бар з робочою температурою 95 ˚С, і чудово працює при негативній температурі - 120 ˚С. Ця труба стійка до зовнішніх факторів, що дозволяє використовувати трубу з нержавіючої сталі як усередині приміщення, так і зовні. Труби з нержавіючої сталі чудово себе проявили в системах центрального опалення та інших системах, де застосовується не якісний і не стабільний теплоносій. Нержавіюча сталь, з якої виготовляються труби, витримують гідроудари і при цьому не піддаються руйнуванню.

Монтаж нержавіючої труби 

Нержавіюча труба легко може згинатися під будь-який кут, що дає можливість монтувати водопровід у важкодоступних місцях. При монтажі трубопроводу не потрібно спеціалізованих навичок або наймати персонал у цій галузі. Трубопровід монтується легко і просто за допомогою спеціальних фітингів, які мають особливу конструкцію для повної герметичності всієї системи. Монтаж водопостачання, а також опалювальної системи проводитися в найкоротший термін при цьому повна економія праці та часу.

Такий монтаж забезпечить вам хорошу міцність та стійкість до корозій, що робить цілу систему водопроводу або опалювальні системи довговічними. Фітинги під час експлуатації служать без заміни понад 30 років. Труби мають малу вагу та компактне пакування, що дозволяє економити на транспортування за місцем призначення. Також мала вага дозволяє швидко та якісно та без особливих витрат сил проводити заміну водопостачання, газопостачання та опалювальних систем.

Встановлюється система водопостачання та газопостачання, а також система опалення різними способами.

  • Найбільш трудомісткий та складний спосіб встановлення – зварювальні роботи. При зварювальних роботах використовується інертний газ та вольфрамові електроди. Варто зауважити, що це спеціальне обладнання, яким можуть користуватися лише висококваліфіковані спеціалісти у цій галузі. Погодьтеся, що досить важко знайти фахівців у цій галузі з відповідним обладнанням. У побутовій системі водопостачання, газопостачання та опалювальних систем виключається такий вид з'єднання та не вимагає участі спеціально навченого персоналу та подібного обладнання. Процес установки будь-якої системи з використанням нержавіючої сталі стає простим за рахунок безрізьбового фланцевого або різьбового фітинового з'єднання.
  • Фланцеве з'єднання частіше використовується в тому випадку, де система вимагає частіше заміни деяких деталей або демонтажу всієї системи. Завдяки використанню болтів і шпильок, що є елементами кріплення, а також кілець з отворами для ущільнювального елемента можна проводити компонування труб.
  • У побутовій системі водопостачання, газопостачання та опалювальної системи найкраще використовувати фітинги для з'єднання всієї системи. Такий спосіб нетрудомісткий і дозволяє значно економити час для встановлення всієї системи. Герметичність при з'єднанні забезпечить спеціальна силіконова прокладка. За допомогою затискного кільця при закручуванні гайки накидної прокладка забезпечить повну герметичність при з'єднанні труб і виключить аварійну ситуацію або незначне протікання. Таке з'єднання дозволяє не тільки швидко компонувати систему, але й швидко і без деформації труб проводити демонтаж у разі потреби.

При виборі трубопроводу, завжди потрібно звертати увагу на надійність, довговічність та стійкість до пошкоджень. Всі ці якості мають труби з нержавіючої сталі. При правильному та грамотному монтажі ваша система опалення та водопостачання прослужить вам тривалий час без аварійних ситуацій.