Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Змішуючі вузли

Насосно-змішувальний вузол для теплої підлоги


Змішувальні вузли для теплої підлоги призначені для створення окремих контурів із комфортною температурою для систем "тепла підлога" -35-45 °C.Насосно-змішувальний вузол дозволяє налаштовувати температуру та витрату теплоносія залежно від бажань споживача. Велика кількість датчиків і автоматики дозволяє враховувати не тільки температуру підлоги та повітря, але й температуру на вулиці.

Змішувальний вузол купити зі складу, з доставкою в будь-який регіон, можна зателефонувавши по наших телефонах.

Змішувальний вузол купити і не помилитись
 

Старі і давно звичні нами радіатори давно пішли в минуле і зараз багато хто переходить на теплу підлогу. Варто сказати, що тепла підлога - це ціла система обігріву, яка складається з багатьох складових. Одним із них є змішувальний вузол, зокрема насосно-змішувальна система.

Перед тим як розібрати всі деталі, які стосуються цих приладів, варто зрозуміти, навіщо вони потрібні та як влаштовані. Насамперед змішувальний вузол служить як "холодильник" для вашої теплої підлоги. Як і в будь-яку систему опалення, у теплу підлогу надходить вода з високою температурою, близькою до рівня окропу. Звичайно така температура не можлива для теплої підлоги, тому потрібні спеціальні пристрої, які змогли б охолоджувати її до потрібного рівня. Крім банальних опіків, високі температури можуть серйозно пошкодити конструкцію теплої підлоги, а також призвести до виділення шкідливих речовин. Щоб забезпечити себе та своїх рідних якісним обігрівом, варто чимало уваги приділити змішувальному вузлу. Вони дозволяють значно зменшувати температуру у контурах теплої підлоги.

Також немалу роль відіграє система опалення, яка підключається до підлоги за допомогою насосно-змішувального вузла. Він відрізняється від попереднього тим, що в ньому забезпечується дуже висока швидкість подачі води та регулювання її температури. Таким чином, можна точно регулювати температуру в контурі теплої підлоги і вона не залежатиме від температури контурів самих радіаторів.

Такий тип вузла змішувача може бути двох типів, який залежить від клапана, до якого система підключається.

Перший вид клапана – це двоходовий або термостатичний. У його структурі є спеціальна термостатична головка, яка постійно регулює показники температури води, яка надходить до контурів теплої підлоги. Залежно від того, яка температура, цей клапан може змінювати положення вентиля, тим самим посилюючи подачу води або навпаки слабшаючи її. Гарний цей тип тим, що він проводить свою роботу не поспішаючи і дуже плавно, а отже, жодних різких перепадів у системі точно не буде. Такий тип встановлюється у більшості колекторів, оскільки він дуже надійний. Але через свою повільну роботу і специфічність, такий тип не можна встановити у великих приміщеннях.

Що ж до другого типу, саме триходового клапана, він значно відрізняється від попереднього. Якщо перший просто пропускає воду і контролює її тепло та натиск, то в триходовому клапані йде безпосереднє змішування води. Принцип роботи триходового клапана досить простий. У деталі є спеціальна перемичка, яка може відкриватися. По обидва боки від перемички є вода різної температури, найчастіше гаряча та тепла. Коли заслінка відкривається, вода змішується, отже, змінює свою температуру. Саме вона надходить у контури теплої статі. Також варто зауважити, що вода змішується не довільно, вона регулюється автоматично і дуже часто такі системи ставлять у будинку та інших приміщеннях, якщо хочуть щоб температура залежала від погоди.

Принцип роботи насосо-змішувального клапана ідентичний обох типів. Спочатку насос забезпечує правильний та постійний потік води від теплоносія у контурах. Головне завдання насоса – це безперервна та плавна подача води, оскільки навіть невеликі стрибки можуть пошкодити всю систему. Також саме насос буде гарантом того, що у вашому будинку у кожному куточку буде однакова температура. Далі вода надходитиме в змішувальний клапан, де відбувається регулювання її температури. Обробляючи теплу воду, до неї повертається залишок тепла з контурів підлоги та частина гарячої води, яка надходить із високотемпературного контуру. Саме тут досягається та потрібна та постійна температура, яка в подальшому буде подана на контури підлоги. Після цього частина охолодженої води теплоносія, яка прийшла з контурів, надходить у високотемпературний контур і нагрівається.

Говорячи про те, який змішувальний вузол купити, варто подумати про площу приміщення та температуру, яку ви хочете отримати. Обидва типи чудово справляються зі своїми обов'язками, і на ваш вибір може вплинути лише їх сумісність і функціональні характеристики.

Коли ж ви визначитеся з типом насосно-змішувального вузла, варто подумати і про засоби захисту для нього. Мається на увазі не зовнішні покриття, які також важливі, а системи, які дозволяють автоматично відключати клапан. Трапляються такі випадки, коли в насосно-змішувальному клапані відбуваються різні процеси і вода надходить дуже гаряча. Такі проблеми виникають найчастіше через збій у роботі самого теплоносія, а не насосно-змішувального вузла. У таких випадках вода надходитиме в контурах неприпустимого темпу.

Вгору