Фітинги з нержавіючої сталі - один з найнадійніших спосібів сполучення

Фітинги з нержавіючої сталі є міцними та надійними у плані сполучного елемента, і можуть застосовуватися не тільки у житловому приміщенні, але й у приміщенні виробничого типу, де транспортуються агресивні речовини.

Труби з нержавіючої сталі та фітинги не піддаються корозії та протягом усього часу експлуатації залишаються чистими та гігієнічними.

Завдяки таким якостям, таку проводку труби та фітингові з'єднання можна використовувати на об'єктах, які мають велику вимогу до чистоти та гігієни, таких як лікарні, лабораторії або операційні.

Прес - фітинги з нержавіючої сталі

Такі фітингі з'єднують між собою два елементи за допомогою обтиску. Така система з'єднання значно заощаджує час всього монтажу, а також робить його надійним та довговічним. За допомогою прес-фітинга вся система буде надійно герметична за рахунок триточкового обтиску та ущільнення. За допомогою інструменту з насадкою типу V проводиться з'єднання прес фітингу з іншими елементами системи водопостачання. Фітинг з нержавіючої сталі має якісний ущільнювач, який дозволяє ефективно працювати при низьких і високих температурах від -40 до +250 градусів. Якісний прес фітинг із нержавіючої сталі дозволяє витримувати тиск понад 16 бар.

Також прес-фітинг не допускає утворення корозії завдяки своєму складу металу і виключає вплив зовнішнього фактора, таких як теплового та хімічного впливу. На відміну від полімерів полімерів прес-фітинг з нержавіючої сталі має мінімальне теплове лінійне розширення, а також має мінімальні гідравлічні втрати.

Прес – фітинг з нержавіючої сталі це найшвидший спосіб з'єднання водопостачання та опалювальної системи та не поступається у надійності та герметичності іншим сполучним елементам.

Все що вам потрібно для складання всієї системи водопостачання або опалювальних систем – це ввести трубу з нержавіючої сталі до фітингу з нержавіючої сталі до самого кінця і пресувати в кінці муфти, використовуючи при цьому спеціальний пресувальний інструмент.

Різьбові з'єднання з нержавіючої сталі

Якщо вам необхідний частий демонтаж, якісь елементи водопроводу, наприклад лічильник води або інші елементи. Тоді вам необхідно звернути увагу на різьбові фітинги із нержавіючої сталі.

Така якість як наявність різьблення гарантує вам не тільки повну герметичність, але і легкий монтаж або демонтаж окремих деталей водопроводу. Все, що вам знадобиться лише гайковий ключ, за допомогою якого ви легко і в найкоротші терміни можете змонтувати або демонтувати деталь. Різьблення фітинга гарантує надійність безаварійного з'єднання на тривалий час, оскільки різьблення не піддається корозії або іншим руйнівним факторам. Це сприяє легкому демонтажу навіть через тривалий час експлуатації, на відміну від фітингів, виготовлених з іншого матеріалу.

Різьблення завжди чисте і не залипає у зв'язку з впливом корозії. Різьбові фітинги з нержавіючої сталі можуть застосовуватися як у житлових приміщеннях, так і в приміщеннях промислового типу та транспортувати агресивні середовища. Різьбовий фітинг з нержавіючої сталі використовується при температурі -70 С до +600 С при робочому тиску до 40 бар. Різьбові фітинги мають широкий вибір. І ви легко зможете підібрати потрібний вам сполучний елемент вашого водопроводу або опалювальної системи.


Фітинги з нержавіючої сталі, а також труби з нержавіючої сталі мають меншу собівартість, ніж системи водопостачання, виготовлені з міді, при цьому вони мають аналогічне компонування. Сполучні елементи пройшли всі випробування і можуть використовуватись у багатоповерхових будинках та будинках нового типу.

Фітинги з нержавіючої сталі чудово зарекомендували себе при використанні в централізованій системі опалення. Де завжди є нестабільний тиск, неякісний теплоносій.

Фітингове з'єднання з нержавіючої сталі чудово витримує гідроудари та фізичні навантаження зовнішнього фактора. Стійкість нержавіючої сталі до низьких температур дозволяє використовувати прес - фітинги та різьбові фітинги не тільки всередині приміщення, а й зовні. При виборі сполучних елементів як фітинги з нержавіючої сталі завжди потрібно звертати увагу на надійність, довговічність і стійкість до пошкоджень зовнішнього фактора та фізичних впливів. Фітинги з нержавіючої сталі можуть прослужити без заміни більше 30 років, що робить цей матеріал довговічним та надійним у використанні. А великий вибір фітингів з нержавіючої сталі дозволить легко змонтувати надійну і довговічну систему водопостачання та опалення навіть у важкодоступних місцях. При правильному та грамотному монтажі ваша система опалення та водопостачання прослужить вам тривалий час, виключаючи аварійні ситуації та протікання.

Купити фітинги із нержавіючої сталі з доставкою. Низька ціна на фітинги з нержавіючої сталі в Києві.