Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Крани для нижнього підключення

Що таке крани для нижнього підключення радіаторів?

Вузли нижнього підключення (біноклі) – це компоненти сантехнічних систем, спеціально призначені для приєднання сталевих радіаторів до систем опалення, що підводяться до трубопроводів. Ці пристрої дозволяють регулювати можливість потоку теплоносія вручну або автоматично, що сприяє економії енергоресурсів. Крім того, їх добре продумані конструкції дозволяють швидко та легко від'єднувати радіатори для проведення ремонтних робіт, особливо у разі аварійних ситуацій. Але найважливіша перевага таких пристроїв полягає в їх непомітності: на відміну від інших типів приєднувальних вузлів вони практично невидимі. Це робить прилади естетичнішими, що особливо важливо для сучасного інтер'єру.

Н-образні крани види

Представлені крани бувають в двох модифікаціях: прямі та кутові, в залежності від того, з підлоги чи зі стіни ви хочете підключити опалювальний прилад. 

Н-образні крани види, бінокль

Переваги та недоліки вузлів нижнього підключення для радіаторів опалення

Хоча пристрої для підключення батарей до нижніх трубопроводів мають різні конструктивні особливості, більшість вузлів нижніх з'єднувальних радіаторів мають такі загальні переваги:

  • Зручність. Всі ці пристрої оснащені швидкороз'ємними роз'ємами, які забезпечують процес підключення та відключення радіаторів за допомогою звичайного роз'ємного перемикача.
  • Економія на енергоресурсах. Збільшення розподілу теплоносія на всіх каналах радіатора забезпечує підвищений коефіцієнт корисної дії, що підвищує ефективність роботи кожного пристрою.
  • Мінімальна помітність. Крім естетичної цінності це ще й практично. Наприклад, при виведенні трубопроводів прямо зі стіни встановлення радіаторного «бінокля» полегшить прибирання.
  • Гідравлічне балансування. Сучасні пристрої для нижнього підключення радіаторів дають широкі можливості регулювання температури, створюючи комфортний мікроклімат в будь-яких приміщеннях.
Вгору