Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплектуючі до радіаторів

Які потрібно докупити комплектуючі для радіаторів опалення?

Комплектуючі радіатора потрібні для підключення батарей. Вам просто не обійтися без кранів, термоголовок, комплектів підключення, кронштейнів та іншого.

Опалення – це важлива складова будь-якого будинку. Існує велика різноманітність радіаторів, які дозволяють опалювати весь будинок за різними принципами. Це можуть бути сталеві, алюмінієві, металеві або чавунні радіатори, але вони повинні мати з собою деякі складові. Одним із перших елементів комплекту будь-якого радіатора є накладки на радіатори опалення. Вони необхідні як для підключення радіатора до опалювальної системи, так і для його кріплення до стіни. Таку деталь, на жаль, доведеться купувати окремо, як ексцентрики, що відображають екрани та багато іншого. Найчастіше в комплект входять такі складові, як заглушка для радіатора. Вона може бути відразу у двох варіантах - звичайна та різьбова. Також у комплект входять чотири футорки, кронштейн, який братиме участь у кріпленні радіатора, кран Маєвського для спуску води та прокладки для радіаторів.

Навіщо потрібен комплект для радіаторів?

Насамперед це надійна страховка на майбутнє. Справа в тому, що дуже часто можуть бути проблеми з батареєю аж до прориву секцій та багато іншого. У цьому випадку ви навряд чи встигнете вибігти в магазин, добре не затопивши сусідів, тому варто завжди мати деталі про запас. Основний комплект дозволяє привестирадіаторні комплектуючі валтек 2 батареї в робочий стан, в той час як додаткові деталі допоможуть при ремонті. Щоб правильно вибрати додаткові деталі для комплекту радіатора, потрібно орієнтуватися на сам радіатор. Якщо ви знаєте модель виробу, то для фахівців не важко зібрати для вас персональний комплект. В іншому випадку вам потрібно буде знати хоча б тип радіатора, з якого металу він зроблений і яка кількість секцій у ньому є. Багато сантехнік радять при купівлі радіаторів купувати додатковий комплект деталей. Це найкращий варіант, але якщо ви не встигли або просто забули, то не варто засмучуватися. Також при купівлі деталей слід звертати на їхній стан. Що більше уваги ви приділите перевірці кожної деталі, то краще буде вашому радіатору. Переглядайте їх у наявності пошкоджень, деформацій різного роду і навіть банальних подряпин. Не полінуйтеся уважно оглядати як зовнішню, так і внутрішню частину. Також варто звертати увагу на метал, з яких виготовляють деталі. Якщо у вас сталеві або чавунні радіатори, то неправильно підібраний метал може посилити корозію всередині пристрою і призвести до швидкої поломки.

Вгору