Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Внутрішньопідлоговий конвектор купити

Внутрішньопідлоговий конвектор – це опалювальний прилад нового покоління, що встановлюється в підлогу.

Де найчастіше зустрічаються внутрішньопідлогові конвектори?

Особливою популярністю приховане опалення користується в новобудовах з низькими підвіконнями, де немає місця для установки батареї. Панорамні вікна також передбачають монтаж внутрішньопідлогових конвекторів. Якщо не хочеться порушувати гармонійну інтер'єрну композицію приміщення батареями, тоді найкращий вибір внутрішньопідлогових конвекторів. Естетика зовнішнього вигляду забезпечена. Точніше, обладнання абсолютно не видно на поверхні, тому інтер'єр немає жодних надмірностей.

Крім збереження гармонійного інтер'єру та якісного обігріву, внутрішньопідлогові конвектори опалення сприяють зняттю конденсату на вікнах у разі суттєвих температурних перепадів.

Конвектори водяного опалення бувають таких видів:

Ми пропонуємо купити тільки перевірені продукти та тільки надійних постачальників. Якість насамперед.

Вбудовані в підлогу радіатори

vnutripolniy konvektor 7

Встановлення батарей у новобудовах, приватних будинках та офісних центрах відходить на другий план. Перше місце на сьогоднішній день займають підлогові радіатори як джерело якісного опалення прихованого монтажу.

Принцип роботи радіаторів, що вбудовуються в підлогу, досить простий. За рахунок конвекції (циркуляції повітря) відбувається обігрів, а в деяких моделях можлива робота пристрою ще й на охолодження. Внутрішньопідлоговий водяний конвектор дозволяє створити максимально комфортний мікроклімат у приміщенні.

Устаткування складається з короба (нержавіюча сталь), сталевого листа. Усередині розміщений мідний трубопровід та алюмінієвий теплообмінник. За допомогою спеціального датчика можна вибудовувати бажану температуру обігріву.

Максимальне нагрівання решітки радіатора: 25-30 градусів. Сучасні моделі мають захист від перегріву. Завдяки контролю максимальної температури, можна сміливо встановлювати меблі та елементи декору близько до конвектора.

На що звернути увагу під час вибору?

Насамперед на потужність. Купити внутрішньопідлоговий конвектор опалення найкраще після проектування індивідуальної системи опалення в приміщенні. Так буде відомо про можливі тепловтрати, які має компенсувати конвектор.

 

Два основних типи внутрішньопідлогових конвекторів

  • Конвектори із природною конвекцією (без вентилятора)
  • Конвектори із примусовою конвекцією (з вентилятором)
Кожен з типів має свої особливості та переваги при розміщенні в житловому приміщенні і вартий того, щоб внутрішньопідлоговий конвектор купити.

Конвектори із природною конвекцією. Підходять для обігріву невеликих за розмірами приміщень. За розміром конвектор невеликий, тому не займає багато місця. Може комбінуватися з іншими опалювальними приладами, якщо необхідно обігріти велику площу. При установці даного типу обладнання Ви можете розраховувати на економну витрату енергії. У теплообміннику знаходиться невеликий об'єм рідини, завдяки чому конвектор швидко реагує на температурні зміни, зменшуючи витрату теплової енергії.

Для регулювання конвектора із природною вентиляцією використовується терморегулятор із виносним датчиком. Ось тільки таке регулювання прийнятне для приватних житлових будинків, але неефективне за потреби в центральному опаленні.

Конвектори із примусовою конвекцією. Такі пристрої використовують у поєднанні з водяним опаленням. Можуть справлятися з обігрівом великого приміщення самостійно або можна комбінувати з іншими опалювальними приладами. Часто розміщуються підлогові конвектори купити з примусовою конвекцією в приміщеннях зі скляними фасадами або в будинках з панорамними вікнами. Багато сучасних моделей працюють не тільки на обігрів, а й на охолодження, що не завадить при аномальній літній спеці. Регулюється конвектор цього типу за допомогою термостата. Регулюється швидкість роботи вентилятора і функції включення/вимкнення радіатора, що вбудовується в підлогу.

Переваги внутрішньопідлогових конвекторів:

Зупинивши свій вибір на внутрішньопідлоговому конвекторі, Ви автоматично усуваєте необхідність використання для обігріву приміщення батареї. Особливо важливо, якщо Ви вирішили зробити ремонт та інтер'єр приміщення, де не хочеться перевантажувати зайвими деталями. Прихований монтаж конвектора не створює жодних перешкод. Наприклад, доступ до дверей вхідних або балконних завжди буде відкритий.

Тепло від конвектора розподіляється найбільше в ті зони, де є суттєві втрати тепла і необхідність в обігріві.З метою збільшення швидкості віддачі тепла є можливість вбудувати в конвектор тангенціальний вентилятор.

Недоліки внутрішньопідлогового конвектора:

З боку можливостей складно знайти недоліки. Якісне обігрів забезпечується безперебійно. Єдине, монтаж радіаторів, що встоюються в підлогу, вимагає спеціальних навичок. Ви завжди можете звернутися до фахівців, які візьмуться за встановлення обладнання з гарантією надійного та якісного монтажу. Крім того, перед кожним опалювальним сезоном радіатор, що вбудовується в підлогу, потребує очищення від пилу і сміття. Враховуючи, що робити це потрібно щорічно, до недоліків таку особливість не варто відносити.

Найкращі виробники внутрішньопідлогових конвекторів

Внутрішньопідлогові конвектори Carrera займають позиції лідера в Україні. Перші конвектори компанією були представлені в 2010 році і на сьогоднішній виробництво в рази збільшилося, а використання інноваційних технологій дозволило стати справді лідером серед виробників сучасних опалювальних систем.

Продемонструвала високу якість внутрішньопідлогових конвекторів та польська компанія Verano. Широкий асортимент обігрівачів центрального опалення дозволяє підібрати потрібний варіант з урахуванням особливостей приміщення.

Вітчизняний виробник U-con також в числі кращих. Найчастіше внутрішньопідлогові конвектори даного виробника використовуються для обігріву офісних приміщень і житлових будинків за наявності панорамних вікон або скляних вітрин.

У пошуках конвектора найкраще звернутися до компанії Простори України. Чому? По-перше, Ви заощаджуєте свій час, а по-друге заощаджуєте чималу суму грошей на покупці. Крім того, у нас Ви завжди отримаєте грамотну консультацію спеціаліста та організацію доставки замовлення у зручний час з наступним монтажем. Купити внутрішньопідлоговий конвектор в Києві або будь-якому іншому місті можна дійсно вигідно, визначивши для себе один з варіантів відвантаження: самовивіз, доставка по Києву або доставка по Україні.

Працюють канальні радіатори без збоїв і демонструють справді високу якість. У разі виникнення проблем будь-якого характеру, Ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців. Це може бути консультація або виїзд майстра на Вашу адресу.

З цим типом обладнання та при правильному виборі потужності, у приміщенні буде створено оптимальний мікроклімат. Наприклад, для спальні мікроклімат має свої особливості, тоді як для офісного приміщення або торгового місця потреби будуть інші, відповідно різні внутрішньопідлогові конвектори купити потрібно.

Прорахунок відповідних параметрів конвектора для певного приміщення можуть зробити фахівці, щоб вибір був максимально вигідним і результативним для Вас.

Вибирайте найкраще обладнання від відомих компаній-виробників та створюйте у будь-якому приміщенні комфортний мікроклімат з підтримкою потрібної температури незалежно від температурних показників за вікном та пори року. Внутрішньопідлогові конвектори купити з доставкою або самовивізом можна в нашій компанії.

Вгору