Внутрішньопідлоговий конвектор - це опалювальний прилад, удосконалений аналог радіатора опалення (батареї). Приємна відмінність у тому, що прилад ховається в підлогу, і ми бачимо лише декоративні ґрати, які підкреслюють індивідуальність Вашого інтер'єру. Конвектори служать не тільки для обігріву приміщення, але й для зняття запотівання та конденсату з вітражних вікон. В залежності від комплектації та призначення, внутрішньопідлоговий конвектор може бути як основним, так і додатковим джерелом обігріву приміщення. Теплоносій даних приладів є вода, тому конвектори можна встановлювати як у квартирах, так і приватних будинках. Принцип дії канальних радіаторів (конвекторів) аналогічний звичайним батареям, гаряча вода, проходячи через теплообмінник, звідки виділяється тепле повітря (конвекція).

 Для вибору необхідної моделі конвектора необхідно враховувати кілька факторів:

  •       площа приміщення;
  •       температура теплоносія: як правило, у міських мережах опалення 70 градусів, якщо приватний будинок переважно температура води регулюється котлом (від 60 до 90 градусів);
  •       глибина стяжки (75мм, 90мм, 110мм, 120мм і т.д.), якщо вибираємо внутрішньопідлоговий конвектор;
  •       висота стелі;
  •       віконний проріз (в ідеалі розташовувати конвектори під вікнами).
Якщо у нас стандартна ситуація з характеристиками, а саме: температура води-70 градусів, висота стелі-2,7 м., і площа кімнати, наприклад, 15 кв.м. підбираємо конвектор з потужністю 1,5 кВт, з розрахунку 1кв.м.= 0,1 кВт (100 Вт).

Грати на конвектори - це і є видима частина нашого опалювального приладу, вони бувають дерев'яні та дюралюмінієві (колір сатин, бронза, графіт, золото), вибір їх залежить від підлоги приміщення (коли в приміщенні паркет або ламінат, як правило, вибирають дерев'яні решітки, коли плитка-дюралюмінієві). Все залежить від дизайну інтер'єру та смаку замовника.

Carrera внутрішньопідлоговий конвектор українського виробництва завдяки гідній якості та об'єктивній ціні Каррера є однією з найпопулярніших торгових марок на території України. Компанія «Простори України» підтримує складські запаси за найпопулярнішими моделями внутрішньопідлогових конвекторів цієї ТМ.

Verano конветори польського виробництва преміум класу, популярність цих конвекторів є великою завдяки великій лінійці асортименту: внутрішньопідлогові, підлогові та настінні конвектори. Серед внутрішньопідлогових конвекторів, Верано виділяється високою якістю виконання теплообмінника та короба приладу, а також одні з тихих конвекторів з вентиляторами (примусовою конвекцією).

Jaga внутрішньопідлоговий конвектор бельгійського виробництва, лідер світового ринку з виробництва конвекторів. Конвектори Яга проходять різні випробування безпосередньо на заводі та відповідають найвищим європейським стандартам. Виготовляються конвектори з природною конвекцією (без вентилятора) та з примусовою конвекцією (з вентилятором).