«Простори України» є однією з провідних компаній на ринку інженерної сантехніки України та пропонує повний спектр високоякісного обладнання для систем гарячого та холодного водопостачання, включаючи фітинги для металопластикових труб.

Сьогодні сантехнічний ринок насичений пластиковими, поліетиленовими, металопластиковими трубами та фітингами. Причому вся ця продукція легко витіснила металеві труби. Це пояснюється тим, що металопластикова продукція та продукція з поліетилену та пропілену, має високі екологічні показники, надійна в експлуатації та легко монтується. Практично у всьому світі металопластикові труби та фітинги мають великий попит через багатий вибір і досить високий рівень якості.

Фітингами для металопластикових труб називають сполучні елементи трубопроводу, встановлення яких необхідне у місцях його переходу труб на інший діаметр, а також при зміні його напряму, розворотах та поворотах. Залежно від способу приєднання можна виділити фітинги, що пресуються (прес-фітинги, характеризуються надійністю, міцністю, довговічністю, відсутністю необхідності періодичної протяжки, здатністю витримати високий тиск, можливістю заливання в бетон, легкістю і швидкістю монтажу) і обтискні (монтаж яких відбувається із застосуванням двох гайкових ключів, що підходять для з'єднання будь-яких трубопроводів, завдяки наявності різьблення накручуються на різьблення труб, таким чином їх з'єднуючи), а залежно від цільового призначення вони можуть бути наступних видів: муфти, косинці, трійники, хрестовини.

Фітинги металопластикові ТМ VALTEC (Італія) від компанії «Простори України» використовуються для монтажу трубопроводів внутрішнього та зовнішнього водопостачання, опалення. Вони володіють малою вагою, тепловою універсальністю, ударостійкістю, забезпечують повну герметичність сполук, хімічної нейтральністю, несхильністю до корозії, замулювання, утворення накипу та інших шкідливих речовин, відповідністю санітарно-гігієнічним вимогам і стандартам у цій сфері, не пропускають. За умови правильної експлуатації вони прослужать довго, з мінімальним ризиком виникнення аварійних ситуацій. Монтаж труб за допомогою металопластикових фітингів дуже технологічний і не займе великої кількості витрат часу, також необхідно згадати, що ціни на даний товар досить прийнятні.

Пропоновані компанією «Простори України» фітинги для металопластикових труб торгової марки VALTEC, що виробляються в Італії, оптом проходять контроль якості та мають усі необхідні сертифікати. Даний вид фітингів відрізняється довгими експлуатаційними показниками відмінними антикорозійними властивостями. Протягом усього експлуатаційного терміну вони збережуть свої характеристики міцності.

Окрім різних видів трубопровідного обладнання, компанія «Простори України» пропонує різне опалювальне обладнання (внутрішньопідлогові конвектори, радіатори) від зарубіжних виробників.
Інструменти успіху компанії «Простори України» на ринку; найвища якість обладнання, що поставляється, надійність матеріалів.
Продукція, що пропонується, дозволяє створювати безаварійні, надійні та довговічні інженерні мережі. Важливим є і універсальний комплексний підхід компанії «Простори України» до побажань клієнтів.

Поєднуючи переваги сталевих та пластикових матеріалів, металопластикові фітинги позбавлені більшості їхніх недоліків, а тому металопластикові труби та фітинги надійні, прості в експлуатації та довговічні.