Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Інструмент для монтажу

Весь інструмент для монтажу

Інструмент для монтажу металополімерної (металопластикової) та поліпропіленової труби. Хороший інструмент здатний заощаджувати час монтажника. Для кожної системи є власний інструмент.

Найпопулярнішими є:

  • Паяльник для труб
  • Прес кліщі
  • Калібратор
  • Ножиці та різаки
  • Кондуктор пружинний (трубогин)
Купити необхідний інструмент для монтажу або взяти в оренду можна у нас в офісі або з доставкою

Для правильного та акуратного монтажу труб різного діаметру та складу, ми використовуємо різноманітний інструмент спеціального призначення.

Будь-який монтажник, що поважає себе, або звичайний обиватель, повинен користуватися при монтажі трубних систем спеціальними інструментами, т.к. існують різноманітні правила для цього. Наприклад, перш ніж на трубу надіти фітинг, її обов'язково треба зачистити або відкалібрувати, для створення міцнішого зчеплення з фітингом і запобігання сповзанню та розриву гумок EPDM при опресовуванні. А інакше трапиться банальний розрив труби, де тиск знайде слабке місце.
 
Щоб відрізати певний трубний шматок, нам знадобляться спеціальні ножиці або труборіз. При монтажі "теплої підлоги" зазвичай потрібно рівно під певним кутом вигнути трубу, для цього ми використовуємо кондуктор, зовнішній або внутрішній, залежно від ділянки, яку потрібно вигнути.

Використання інструменту при монтажі – це економія вашого часу та грошей надалі.

Вгору