Конвектори Верано мають багато переваг у порівнянні із звичайними обігрівачами. Вони дуже швидко нагріваються через використання в них мідно-алюмінієвих котушок. Якщо встановлено централізовану систему опалення з використанням цієї методики, повну ефективність буде досягнуто вже через три години роботи.

При цьому знижуються витрати на обігрів приміщення від 12% до 45%. Система має низьку теплову інерцію і дуже швидко адаптується до будь-яких змін. Обігрівачі Верано здатні підтримувати стабільну температуру у приміщенні. Винятково низьке енергоспоживання конвекційного нагріву випромінювачів досягається завдяки низькому вмісту води та відносно власної низької масою таких одиниць. Сучасні джерела опалення, які управляються з використанням конвекційного нагріву, також дозволяють значно економити.

Конвектори та обігрівачі, які випускає компанія Верано, здатні працювати з будь-яким видом та типом управління. Це також впливає на економічність такого виду опалення.

Для цього виду обігрівачів необхідно використовувати комплектуючі. Дуже важливо вибрати і правильно встановити клапани на трубу, що подає, і обратку. Сервопривід встановлюється на самому клапані при використанні сполучного елемента з різьбленням. Підключають його безпосередньо до кімнатного регулятора за допомогою двожильного дроту. Регулятор дозволяє керувати клапанами та вентилятором. Якщо система встановлена всередині підлоги або стіни, керування відбувається автоматично. У таку систему обов'язково входить вентилятор і при зниженні встановленої температури він включатиметься автоматично. Регулятор проводить вимірювання температури в приміщенні через наявний датчик. Він же здатний контролювати та підтримувати необхідну температуру на потрібному рівні. Управління здійснюється двоскладовим сервоприводом клапана.

По конфігурації клапани можуть бути прямими, кутовими, термостатичними та зворотними. Для правильної роботи всієї системи застосовують термічні сервомотори, коробки керування, перемикачі швидкості вентилятора, регулятори для приміщення і пульти дистанційного керування.

Під час встановлення опалення у стіні або підлозі будуть потрібні додаткові матеріали та комплектуючі.

  • Кожух із гарячеоцинкованої сталі, який має бути покритий магнієм.
  • Теплообмінник з міді та алюмінію з повітряним клапаном;
  • Розділювачі для траншеї.
  • Кришка для відсіку підключення.
  • Вирівнюючі скоби.
  • Підключення води з внутрішнім різьбленням.
  • Якір для фіксації.
  • Естетичні грати, виготовлені з дерева, сталі або алюмінію.

Керувати такими обігрівачами можна автоматично або вручну.

Для ручного існує 4 позиції перемикача швидкості вентилятора. Температура встановлюватиметься за допомогою термостатичної головки.

Автоматична система сама регулюватиме роботу вентилятора, залежно від заданої температури. У ній встановлений датчик, який дозволяє працювати автоматиці самостійно.

За будь-якого виду управління встановлюється керуюча коробка.

Робота усієї системи здійснюється після підключення до електрики. Такий вид робіт мають здійснювати кваліфіковані електрики, які мають спеціальний допуск.