Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купити якісний кульовий кран

Кульові крани застосовуються як запірна арматура на трубопроводах як в побутових, так і промислових умовах. Матеріал кранів дозволяє транспортування рідин для господарських цілей, а також для транспортування стисненого повітря та інших неагресивних рідин та газів до цього матеріалу.

Кульові крани – це спеціальні пристрої, які виконують функцію закриття, перекриття чи відсікання частин труби на системах водопостачання. Оскільки принцип дії, як і структура, досить прості, ці деталі використовуються повсюдно і навіть для труб з гарячою водою. За своєю будовою він не надто відійшов від типової структури водопровідного крана. Він має корпус, на якому є, вилив та рухлива частина. Різновидів корпусу дуже багато, він залежить від сфери застосування та функції деталі. Частина, яка приходить в рух має однотипну будову у всіх кульових кранів.

Усередині такого приладу є спеціальна куля, яка обрізана з двох сторін і закріплена в кільцях ущільнених. Саме через цю кулю, а точніше через отвір у ній проходить вода. Залежно в якому положенні знаходиться ця куля, струм води може бути як відкритий на всі сто відсотків, так і абсолютно перекритий.

Купити кульові крани за хорошими цінами, з доставкою та гарантією, можна зателефонувавши нам.

Вгору