Сталеві радіатори є найпоширенішим видом обігрівальних приладів. Сталеві радіатори опалення отримали своє визнання та популяризацію у всьому світі. Радіатори мають підвищену тепловіддачу в порівнянні з іншими видами обігрівальних приладів. Помітно заощаджують матеріальні активи своїх власників. Сталеві панельні радіатори мають невелику теплову інерцію і незначний об'єм. Що дозволяє встановлювати сталеві радіатори у приміщеннях будь-якого виду без погіршення продуктивності у корисній площі приміщення.

       На сьогоднішній день установка в житлових будинках і квартирах автономного опалення набуває популярності. Сталеві радіатори є ідеальним варіантом для використання в автономних системах опалення. У більшості приватних будинків, а також у квартирах багатоповерхівок, використання сталевих радіаторів вважається найзручнішим способом обігріву приміщень будь-якого обсягу.

Головні переваги сталевих радіаторів:

       Весь модельний ряд сталевих радіаторів має такі переваги, що вигідно відрізняють їх від подібних пристроїв:

 •        низька теплова інерція,
 •        привабливий зовнішній вигляд,
 •        експлуатаційні показники високого рівня,
 •        висока тепловіддача
 •        широкий вибір розмірів (висота від 200 мм, довжина до 3000 мм)
 •        різні варіанти підключення
 •        невисока ціна

Крім цього, виготовлення сталевих радіаторів можливе у різних модифікаціях, що сприяє максимально швидкому підбору покупцем необхідної моделі. Дані пристрої пропонуються у широкому асортименті. Стандартними моделями вважаються ті, висота яких може коливатися від 20 до 90 см. Крім цього в компанії «Простори України» можна придбати дані пристрої нестандартних габаритних розмірів.

Для житлового приміщення, обігрів якого здійснюється за допомогою автономного опалення, сталеві радіатори є ідеальним варіантом. З огляду на безліч недоліків, використання центральної системи для опалення житлових будинків і квартир, незабаром остаточно відійде в минуле. Адже використання сталевих радіаторів відрізняється високим ступенем м'якості опалення та чистотою теплового носія.

Ці пристрої розраховані на тиск, що не перевищує десяти атмосфер. Центральне опалення відрізняється від автономного тим, що ці параметри часто порушуються. Використання автономного опалення, в систему якого здійснено підключення сталевих радіаторів, у будь-якому житлі повністю задовольняє вимогам. Це також дозволяє витрачати природні ресурси з максимальною ефективністю та, як наслідок, заощаджує кошти покупця, який встановив автономне опалення у своєму будинку.

При виробництві сталевих радіаторів використовуються тільки сучасні технології та матеріали, що дозволяє досягти поєднання міцності, ідеальної якості та стильного дизайну таких пристроїв. Тому вони чудово будуть вписуватися в загальний інтер'єр вашого житлового приміщення і при цьому створюватиме своїм теплом затишок сімейного вогнища.

Перед реалізацією, сталеві радіатори піддаються численним випробуванням, що є гарантією цілковитої безпеки даної техніки та її готовності до тривалого безперервної експлуатації.

Тільки компанія «Простори України» пропонує широкий вибір сталевих радіаторів на території України і є офіційним дилером торгових марок:

 • KERMI
 • ECA
 • HENRAD
 • PURMO
 • DJOUL
 • VOGEL&NOOT

Сталеві радіатори, що представляє компанія «Простори України» - це ідеальне рішення при побудові систем опалення в житлових будинках і квартирах автономного опалення, дачних будинках, так і в котеджах постійного проживання.