Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Тепла підлога

Системи водяної теплої підлоги


У систему теплої підлоги входить шалена кількість елементів, які зроблять Ваше життя приємнішим:

  • колектори
  • вузли
  • та всі комплектуючі зібрані в одному місці для Вашої зручності.

Що таке "водяна тепла підлога"?

А це так зване нововведення в опаленні та частковому обігріві деяких ділянок вашого житлового простору. За допомогою цієї інновації ви з легкістю зможете зробити теплу підлогу своїми руками.

Уявіть собі ситуацію. Зима. Холодно. Ваш улюблений градусник показує -26. А у вас вдома +30, ви навіть не одягаєте кімнатні капці. "А чому?" - Запитайте ви. А все дуже просто - у вас "водяна тепла підлога".

Багато хто з вас можливо не можуть визначитися, яку водяну теплу підлогу купити, або яку теплу підлогу краще: водяну чи електричну? Ми рекомендуємо водяну теплу підлогу в житлових приміщеннях.

Придбати комплектуючі для водяної теплої підлоги або з доставкою по Україні, можна зателефонувавши нам. Тепла підлога водяна ціна всієї системи може бути істотно нижчою, тому що ми регулярно проводимо акції. Водяну теплу підлогу купити з гарантією, доставкою та консультаціями, можна зателефонувавши нам. Система тепла підлога на основі змішувальних вузлів Combi та Dual.

Тепла підлога – затишок та тепло Вашого будинку.

Тепла водяна підлога – це система раціонального розподілу труб, що дозволяє збільшити економію тепла до 30%. За допомогою рівномірної циркуляції гаряча вода дуже ефективно обігріває весь будинок. У конструкцію теплої водяної підлоги входять змішувальні вузли, колекторні групи, труби та насосно-змішувальні вузли. Водяна тепла підлога прослужить Вам довгі роки.

Вгору