Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Труби для теплої підлоги купити

Труби для теплої підлоги застосовують при встановленні систем теплої підлоги, для заливки в підлогу та приєднання до колекторів. З'єднуються труби прес-фітингом або з'єднанням євроконус, що додає простоти монтажу та надійності з'єднання. Також такі труби для водяної теплої підлоги використовуються в опаленні та водопостачанні. Труби для систем "тепла підлога" характеризуються міцністю, еластичністю, надійністю, відсутністю корозії, поглинають звук.

Труби з металопластику та поліетилену роблять за однаковим принципом. Вони обидва складаються з міцного шару поліетилену, але металопластикові труби ще додають шар алюмінію. Металопластикові труби не сильно відрізняються від поліетиленових, але вони потребують більше уваги при монтажі. Основне завдання шару алюмінію – це кисневий бар'єр. Також алюміній надає більшої жорсткості всій трубі, але оскільки його шар не такий великий, то й великих відмінностей знайти складно. Монтажникам легше працювати з металопластиковою трубою, оскільки вона добре тримає форму при монтажі водяної теплої підлоги.

У порівнянні з металопластиком, поліетилен більш пристосований для систем "тепла підлога". Але водночас відсутність кисневого бар'єру сильно шкодить таким трубам. Всі сучасні труби для теплої підлоги виробляються з антидифузорним шаром. Тепер саме пластикові труби вважаються найнадійнішими. Поліетиленові труби для водяної теплої підлоги мають тепловіддачу вище за металопластикові труби.

Купити труби для теплої підлоги з доставкою по Києву та Україні. Гарантія. Купити трубу для теплої підлоги в Україні тепер можна зі знижками.

Вгору