Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Труби із нержавійки і фітинги

Чим зручні труби з нержавіючої сталі?

Труби з нержавіючої сталі застосовуються в системах опалення та водопостачання. В даному випадку використовується класична схема застосування сталевих труб, але для подальшої зручності не потрібне зварювання. Системи, що складаються зі сталі, більш надійні та довговічні, в порівнянні з металопластиковою або поліпропіленовою системою.

Фітинги з нержавіючої сталі

Фітинги з нержавіючої сталі потрібні для монтажу систем труб з нержавіючої сталі. Для монтажу такого фітингу використовується спеціальний прес-інструмент із насадкою типу "V". Купивши фітинги з нержавіючої сталі в нашій компанії, ви убезпечите себе від повторного ремонту.

Якщо говорити про якість опалювальної системи, водопроводу та газопостачання. Тоді варто звернути увагу на труби з нержавіючої сталі. Швидке та надійне компонування усієї вашої системи водопостачання, опалювальної системи та газопостачання вам забезпечать фітинги з нержавіючої сталі. А якщо говорити про довговічність водопостачання варто зауважити, що нержавіюча сталь перебуває поза конкуренцією.

Нержавіюча сталь не окислюється і вступає у реакцію з рідиною, і змінює її склад.

На сьогоднішній день система водопроводу з такого матеріалу має кращу стійкість до корозії, ніж будь-який інший матеріал. Фітинги з нержавіючої сталі забезпечать з'єднання труб водопостачання та до обладнання. До асортименту входять прес фітинги, різьбові фітинги та перехідні з'єднувачі. Фітинги виключають участь зварювальних робіт і спеціально навченого персоналу, що важливо для вашої економії фінансових коштів. За допомогою таких фітингів ви можете швидко і надійно скомпонувати систему водопостачання з переходами на малий діаметр або на великий.

Вгору