Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Термоголовки для радіаторів купити

Як працює термоголовка? Для чого потрібна термоголовка на батареї?

Термостатична головка – незамінний компонент в системі опалення, що забезпечують точне та ефективне управління температурним режимом. Даний пристрій є регулятором, встановленим на радіаторах, які автоматично регулюють подачу гарячої води в радіатор залежно від температури навколишнього середовища. Термоголовки оснащені датчиками, які реагують на зміну температури у приміщенні, забезпечуючи безпечне та комфортне теплове рішення.

Вони забезпечують економію енергоресурсів та підвищують ефективність системи опалення, запобігаючи перегріву або нестачі тепла в приміщенні. Таким чином, термоголовки є важливою ланкою у створенні комфортного та енергоефективного клімату у будинку чи офісі

Термоголовка має всередині термостатичний елемент та встановлюється на термостатичний клапан радіатора. Вона керує кількістю теплоносія, що надходить у радіатор і тим самим підтримує задану температуру з точністю до 1 градуса. Прилад повністю автономен і не вимагає підключення до електромережі.

Пристрій встановлюється на термостатичний вентиль на підводі до радіатора опалення та регулює потужність обігріву відповідно до заданої температури, досить просто повернути термоголовку на певну цифру.

Як вибрати термоголовку на радіатор опалення?

Головними критеріями вибору термостатичної головки - це надійність та перевіренність виробника, а також різьбове з'єднання, яке може відрізнятися в залежності від ТМ радіатора або термоклапана. 

  • М23,5х1,5 (Click) - підходить для клапанів Данфос. Радіатори з вентильною вставкою під Клік - Vogel NootRegulus.
  •  М30х1,5 - найбільш популярний з'єднувальний розмір, підходить для більшості кранів. Радіатори з термовставкою М30х1,5 - Kermi, Korado, Purmo.
Візуально дані з'єднання відрізняються, по фото можна визначити, який у вас клапан та зрозуміти термоголовку, з яким з'єднанням потрібно купити. 

Підбір термоголовки для радіатора

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як встановити термоголовку на батарею?

  1. Виставте максимальне значення налаштування термоголовки, повернувши ручку до упору проти годинникової стрілки
  2. Одягніть термоголовку на клапан в горизонтальному положені
  3. Злегка натисніть на термоголовку до клацання (під Клік), накрутіть різьбу (М30*1,5)

Как установить термоголовку на радиатор

Зверніть увагу, що термоелемент встановлюється у горизонтальному положенні. Якщо термоелемент буде змонтований «головою» вгору, коректне регулювання буде утруднено, оскільки теплові потоки, що виходять від опалювального приладу, будуть спрямовані вгору, сприяючи нагріванню вбудованого датчика.

Як встановити термоголовку на батарею?

Вгору