Кількість
|
Вартість
|
||
|
Роблячи ремонт в квартирі хочеться, щоб всі елементи інтер'єру мали сучасний вигляд. Батареї часто знаходяться на видному місці, тому можуть зіпсувати зовнішній вигляд кімнати своєю непривабливістю. Саме тому трубчасті батареї зараз користуються неабияким попитом - адже вони і красиві і достатньо потужні, щоб самостійно обігріти приміщення.
Що треба знати при виборі трубчастих радіаторів?
- Робочий тиск - якщо ви підбираєте батарею в новобудову з центральним опалення - вам слід розглядати опалювальні прилади, які витримую тиск від 10 бар, для автономних та індивідуальних систем опалення підійдуть радіатори з робочим тиском від 4 бар.
- Потужність - це найважливіший параметр при підборі, адже опалювальні прилади мають обігрівати :). Для простого прорахунку необхідної тепловіддачі - помножте площу кімнати на 80 Вт, результат і буде необхідним значенням для повного обігріву вашого приміщення.
- Розміри - прийміть рішення чи порадьтесь з дизайнером, де розмістити радіатор. Найкращим місцем буде або стінка під вікном для горизонтальних версій або біля вікна для вертикальних батарей.
- Висота
- Ширина
- Глибина
- Підключення - в новобудовах найчастіше роблять вивід труб знизу, зверніть на це увагу при обираючи трубчастий радіатор.
- Дизайн
- Колір
- Країна виробник - ми рекомендуємо віддати перевагу перевіреним европейським брендам, які вже показали себе в роботі і відмовитися від дешевих китайських торгових марок.
Різновиди трубчастих батарей
Великий асортимент трубчастих радіаторів, який зараз присутній на ринку можна легко розділити на дві категорії - класичні (закільцевані трубки) та окремі трубки різної форми.
Класичні радіатори трубчастого типу
Представляють собою прилади з круглими вертикальними планками, які з'єднанні між собою згори та внизу. Велика кількість виробників випускають саме цей тип батарей, серед них Зендер (Німеччина), Арбонія (Швейцарія), Ірсап (Італія), Делонгі (Італія), Кордіварі (Італія), Люксрад (Польща).
Переваги цього типу:
- Робочий тиск 10 бар
- Величезний вибір типорозмірів (по глибині до 6-ти трубок, що дає змогу підібрати потужний прилад навіть на вузький простінок)
- Безліч варіантів підключення
- Приваблий дизайн
Радіатори з окремими трубками
Такий тип батарей з'явився пізніше на вимогу покупців мати більше різноманіття при виборі. Перевагою данного виду трубчастих радіаторів є вибір форми трубки, адже вони можуть бути круглі, квардатні, плоскі, овальні та розміщуватися в один або два ряди. Тут трубки не з'єднанні між собою і приварені до горизонтальних колекторів. Лідером по продажу цього типу є ТМ Бетатерм (Угорщина).
Якщо ви стикнулися з труднощами у підборі - ми будемо раді вам допомогти!