Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Алюмінієві радіатори опалення

Загальна інформація про алюмінієві батареї

Алюмінієві радіатори – одні з найпопулярніших на ринку України. З переваг радіаторів дуже висока тепловіддача, легкість, високий робочий тиск (16 атм.) – презентабельний зовнішній вигляд, можливість встановлення будь-якої секційності (довжини радіатора) за бажанням клієнта. З недоліків - крихкість, велика кількість товару на ринку з низькою якістю. Фахівці компанії «Простори України» допоможуть Вам вибрати з множини торгових марок найбільш підходящу.

Дбаючи про тепло в будинку, варто подумати про те, який радіатор туди поставити. Є велика різноманітність типів і моделей, але все ж таки одним з найпривабливіших варіантів є алюмінієвий радіатор. 

Насамперед потрібно зрозуалюминиевые радиаторыміти, що такі радіатори значно легші, ніж інші типи. Алюміній один із найлегших і зручніших у обробці металів. При виборі радіаторів потрібно знати всі переваги кожного з типів. Що стосується алюмінієвих радіаторів, то вони при дуже маленьких розмірах можуть віддавати велику кількість тепла. Такий тип радіатора можна легко прикрити або сховати в інтер'єрі, щоб не псувати загальний вигляд. Алюмінієві радіатори дуже мало важать у порівнянні із звичайними чавунними батареями. Це добре тим, що транспортувати їх значно легше, та й ремонт вони піддаються простіше. Важливим є і той факт, що ці батареї здатні за дуже короткий час реагувати на зміни температури теплоносія, а також стійкі до корозії і рідко накопичується пил у зв'язку з особливостями їх зовнішнього вигляду. Хоча ці батареї йдуть виключно білого кольору, є можливість пофарбувати їх у будь-якій іншій за потребою.

Але, як відомо, у будь-якому пристрої є свої мінуси, хоч їх і не так багато. Незважаючи на те, що ці батареї мають антикорозійне покриття, саме поганий теплоносій і гідроудари можуть призвести до несподіваної електрохімічної корозії. З подібною проблемою зіткнуться безпосередньо ті люди, які опалюють свій будинок за допомогою централізованого опалення, оскільки такі нюанси відбуваються постійно.

Навіть за банальної перевірки опалювальної системи можуть виникати сильні гідроудари, які нашкодять алюмінієвим радіаторам. Але не потрібно відразу ж відмовлятися від подібних систем, оскільки цю проблему постаралися вирішити, створюючи стійкіші батареї. Головне при купівлі обговорити це питання із продавцем.

  Якщо ж людина живе у приватному будинку, то ця проблема швидко вирішується, оскільки там є можливість стежити за станом теплоносія та при необхідності зменшувати його навантаження. Це суттєво збільшить термін та якість роботи алюмінієвої батареї.

  Також не маловажливим буде питання приєднання самої батареї до труб теплоносія. Найчастіше їх роблять із сталі або міді, що в сукупності з алюмінієм може давати чудову електрохімічну реакцію, а внаслідок і проблем із корозією. Для того щоб уникнути цієї проблеми і зберегти свої батареї в більш стійкому стані, краще перед їх встановленням поміняти трубу, з якою згодом і з'єднають сам радіатор на хромовану, кадмовану або некільовану. Навіть не змінюючи труби, можна поставити прохідні пробки із цих металів, ефект буде той самий.

  Як ми бачимо, недоліків значно менше, ніж переваг, але є чимало прикладів не доброякісних товарів на ринку, тому варто знати, які компанії випускають подібну продукцію, а головне, які мають гарну якість.

На ринку опалювальних систем чимало компаній, які займаються алюмінієвими радіаторами, але деякі, щоб заощадити, змішують алюміній з іншими дешевшими металами та змінюють саму начинку батареї. Вибираючи алюмінієвий радіатор, варто передусім розглянути варіанти від наступних компаній.

Якщо ж людина визначилася, що хоче встановити собі саме алюмінієвий радіатор, варто знати кілька нюансів її вибору.

Ви можете почути, що багато монтажників часто говорять про те, що такі радіатори не поєднуються з котлом, виготовленим з міді. Як ми й говорили раніше, алюміній погано ладнає з міддю і оскільки мідь при контакті з алюмінієм притягуватиме його іони, то вся конструкція швидко зруйнується, а отже радіатор не працюватиме. Звичайно, так буде, якщо підключити сам радіатор безпосередньо до котла, але найчастіше для їх з'єднання беруть поліпропіленові труби, що гарантує збереження радіатора. Коли ви вирішили це питання, варто переходити до вибору самої продукції.

Підбираючи собі алюмінієвий радіатор, варто враховувати кількість секцій у ньому. Є твердження, що однієї секції більш ніж достатньо для обігріву двох квадратних метрів приміщення, але іноді цей підхід не є вірним. Залежно від різних характеристик самої квартири, витрата тепла на квадратний метр збільшуватиметься, а отже, і секцій знадобиться більше.

Насамперед велику роль грає розташування квартири чи кімнати. Якщо у вас однокімнатна, а головне кутова квартира, то кількість секцій у батареї значно зросте. Звичайно, це пов'язано з кількістю втрат тепла, від якого не втекти, навіть якщо у вас не кутова квартира. Іноді в кутовій квартирі тепліше і втрата тепла менша, ніж у будь-якій іншій. Це пов'язано зі ступенем промерзання стін, що є другим фактором, який вплине на ваш вибір. Чим сильніше стіна промерзне, тим більше тепла піде на її відігрів. Також не маловажним є утеплення та вікна. Звичайно ж, склопакет з хороших та якісних матеріалів триматиме тепло в рази краще, ніж будь-яке дерево. Цей показник правильний і для покрівельних матеріалів, якими утеплюють стіну зовні. Але не варто думати, що тільки ці параметри впливають на вибір алюмінієвого радіатора, важливим чинником є і сама опалювальна система. Якщо в системі опалення дуже невеликий тиск і температура, то не варто чекати, що у ваших батареях все буде навпаки. Тепловіддача алюмінієвого радіатора прямо пропорційна тепловіддачі вашої системи опалення. Найкраще перед безпосередньою установкою радіатора вирішити всі проблеми зі спеціальними інстанціями, які перевірять все централізоване опалення вашого будинку на наявність будь-яких проблем та неполадок. У такий спосіб ви зможете вберегти свій радіатор від несподіваної корозії та інших проблем. Це стосується і тих, у кого стоїть своя особиста система опалення в будинку. Хоча б раз на рік потрібно перевіряти всю систему на наявність проблем, оскільки вони можуть призвести до неправильної та неякісної роботи не лише алюмінієвих радіаторів, а й будь-яких інших.

  Підводячи підсумок можна сказати, що алюмінієві радіатори мають чимало переваг. Вони легкі, як у вазі, і у використанні. У порівнянні з улюбленими іншими батареями, вони нагріваються значно швидше і чудово піддаються регулюванню. Їх легко ремонтувати, і коштують вони порівняно недорого, причому алюмінієві радіатори значно краще вписуються в загальний інтер'єр будь-якої квартири. Що коливається недоліків, то головною проблемою все також залишається корозія. При неправильному підборі суміжного з алюмінієм металу, можна за лічені дні загробити батарею, але при цьому вони значно довше працюють, якщо дотримано всіх правил встановлення. Серед подібної продукції чимало неякісних приладів, а отже, і роботу вони виконуватимуть значно гірше. У зв'язку з цим потрібно ретельно вибрати продукцію і не менш ретельно підходити до її встановлення. Чим краще ви поставитеся до цих питань, тим довше і якісніше вони будуть опалювати ваш будинок.

Купити алюмінієві радіатори та отримати консультацію можна зателефонувавши нам.

Вгору