Системи опалення для вашого будинку, що це таке? Наша компанія співпрацює з постачальниками провідних підприємств з виробництва обладнання та комплектуючих у сфері водопостачання та теплопостачання. Купуючи продукцію безпосередньо у виробника за оптовими цінами, тим самим можемо запропонувати вам якісний товар за вигіднішою ціною. Наша робота полягає в безперервному співробітництві з усіма клієнтами та прагнення надати вам найкращий варіант в якості та ціні. Широкий асортимент опалювальних систем та комплектуючих дозволяє нашій компанії працювати з покупцями різних категорій, які знайдуть для себе ідеальний варіант в опаленні квартири або котеджу, а також офісних та промислових будівель. Наші фахівці докладно проконсультують у перевагах щодо кожного товару з асортименту нашої компанії та допоможуть обрати оптимальне обладнання чи фурнітуру.

Компанія «Простори України» може надати до вашої уваги широкий асортимент конвекторів марок як вітчизняного, так і зарубіжних виробників – німецької, польської, бельгійської та інших країн. Ми пропонуємо вам економити місце, а також економити тепло за допомогою внутрішньопідлогових конвекторів, які можуть бути використані як у різних комерційних центрах, так і квартирах або котеджах. Внутрішньопідлоговий конвектор рівномірно розподіляє тепло в приміщенні і не дозволяє запітніти або обмерзати у віконному просторі. У нашій компанії кожен споживач може підібрати відповідний конвектор, за типом, класом і ціною.

Ще одне рішення в опалювальній системі – це радіатори, які є оптимальним варіантом опалення різних типів приміщення. Ми можемо запропонувати вам радіатори з різних матеріалів, такі як сталеві, біметалічні, чавунні та алюмінієві. Співпраця з найкращими виробниками (Elegance Wave, Solar, Global, Tenrad BM, Purmo, Kermi, Eca) та закупівля обладнання за оптовими цінами дозволяє нам створити не лише затишок у вашому приміщенні, але й матеріальний комфорт на вашому рахунку. Ми надамо вам всі необхідні консультації та величезний асортимент нашої продукції, який з легкістю обігріє та стане частиною вашого інтер'єру у приміщенні.

Наша компанія представляє радіатори незвичайної форми – дизайн-радіатори (дизайнерські батареї). Вони будуть комфортно поєднуватись з вашим інтер'єром, а також якісно обігрівати ваше приміщення. Виробники європейських країн розробили радіатори та сушки для рушників з кращими дизайнерами з усього світу. І на сьогоднішній день ми надаємо вам величезний асортимент, з якого кожен може вибрати відповідний радіатор згідно з вашим дизайном. Наша компанія завжди стежить за виходом нової продукції, а також нових інноваційних розробок, щоб вчасно надати їх вам у нашому каталозі. Дизайн радіаторів завжди підкреслить ваш стиль та ваше приміщення. Системи опалення можуть бути дуже гарними.

Труби у водопостачанні та опаленні – це не відокремлений матеріал для цілої опалювальної системи. Пропонуючи внутрішньопідлогові конвектори та радіатори опалення, ми не можемо вам не запропонувати матеріали для створення опалювальної системи. Труби мають досить широкий вибір та різне призначення. Ми можемо вам запропонувати труби, виготовлені з різного матеріалу та для різного призначення (металопластикові, поліпропіленові, каналізаційні та поліетиленові труби). Ми купуємо продукцію лише у відомих виробників, які зарекомендували свою продукцію як якісну, довгострокову та надійну.

Великий вибір фітингів для систем опалення дозволить вам знайти саме той, який потрібний для з'єднання трубопроводу будь-якої складності. У нас є всі необхідні фітинги, за допомогою яких ви з легкістю можете змонтувати всілякі конструкції: просте з'єднання, зміна напрямку потоку, перейти на інший діаметр труби, використовувати в місцях розвилки і в місцях, де досить часто доводиться розбирати і збирати труби. Вибравши у нас труби, ми із задоволенням надамо вам усі необхідні фітинги для вашого трубопроводу чи опалювальної системи.

Сьогодні величезну різноманітність представляє - запірна арматура. Призначена вона – для перекривання різних потоків. У нас ви знайдете величезний вибір, який має відмінні здібності між собою не лише матеріалом виготовлення, а й характеристиками. У місцях, де використовують водогін та подібні системи не можна обійтися без запірної арматури. Наша компанія представляє широкий ряд запірної арматури, без якої сьогодні не обійтися в сучасному будинку.

Системи опалення з доставкою по Києву та Україні


Компанія «Простори України» завжди мотивується якістю та надійністю опалювальних систем. Компанія надає тільки відомі бренди, які протягом тривалого часу зарекомендували себе як надійні, якісні та з великим терміном служби опалювальних систем. «Простори України» – це компанія, яка стежить за новими інноваційними розробками та за виходом новітніх технологій. У нас ви завжди знайдете все потрібне для свого приміщення.

Ми пропонуємо купити системи опалення тільки з гарантією та пропонуємо своїм клієнтам доставку по Києву та доставку по Україні. Ви завжди можете повернути те, що купили.