Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Побутові крани

Крани для побутової техніки


Крани спеціального призначення застосовуються у сфері підключення санітарних приладів (унітази, біде, умивальники, посудомийні та пральні машини тощо).За допомогою даних приладових кранів, з легкістю можна перекрити потік.

Підходячи до питання підключення побутової техніки до водопровідної мережі, потрібно розуміти, що це дуже важливе питання, яке вимагає не малої уваги та умінь. Не варто занадто нехтувати процесом установки, адже в майбутньому це може призвести до серйозних наслідків. Якщо ви підключаєте побутову техніку через кран-трійник, слід приділити самому крану трохи уваги. Хоча процес установки нескладний, потрібно стежити за тим, щоб різьблення стало на своє місце, а сам трійник щільно прилягав до труб. І тут є трохи недоліків. По-перше, обмеження в установці. На триходовий кран можна ставити тільки на кухні, підключаючи до крана мийки та в туалеті, підключаючи до бачка унітазу. Ніде більше встановити такий кран не вдасться. Крім цього, дуже часто самі деталі роблять неякісними. Вони можуть бути виконані з поганого матеріалу або не за правильною методикою або мати в собі домішки, які не допустимі для цієї деталі. Найкраще брати, звичайно ж, латунні моделі, триходового крана про які йшлося раніше. Щоб перевірити якість, можна використовувати найпростіший спосіб. Візьміть магніт і подивіться, як реагуватиме на нього кран. Якщо є якась реакція, то, швидше за все, у матеріалі крана є домішки, зокрема сталі, що є неприпустимим. Також потрібно звертати увагу на зовнішній вигляд, різьблення, наявність подряпин та вм'ятин. І, звичайно, варто дивитися на виробника і ціну. Латунь не найдешевший метал, тому якщо порівняно з ціною на латунь кран буде в рази дешевшим, то можна бути впевненим, що на ньому добре заощадили.

Купити крани для побутової техніки із гарантією можна у нас в офісі.


Щодня велика кількість людей купує багато різноманітної техніки у свій будинок. Це можуть бути телевізори, мікрохвильові печі, пральні машинки та багато іншого. Багато з них не вимагають якоїсь особливої уваги та деталей в установці, але є ті, на які варто витратити зайвий час для їхньої нормальної роботи. Йдеться про побутову техніку, яка потребує підключення до різних систем. Найкраще розібрати на прикладі пральної машини, адже саме вона стала досить популярним атрибутом у будь-якому будинку. Звичайно ж, перед встановленням пральної машини потрібно підготувати місце та деталі до неї, але найбільше приділити увагу кранам. Одним із таких кранів є трипрохідний, який несе не останню роль у роботі приладу. Трипрохідний кран створений для того, щоб перекривати воду, яка надходитиме в машинку. Він дуже корисний у разі ремонту агрегату, адже перекрити воду у всьому будинку складніше, ніж просто повернути кран. Трипрохідний кран також подає безперебійний струм води в машину і саме за рахунок його вода надходить у барабан, не гублячись у трубах. Як і для більшості побутової техніки, такі крани робить з латуні. У чому перевага саме цього металу? По-перше, латунь - це один із найзручніших і найпоширеніших матеріалів, які підходять для виготовлення кранів. Вони надійні та не сильно піддаються корозії. Звичайно, при виборі такого крана потрібно дивитися на деякі моменти. Латунні крани найчастіше роблять двох типів. Перші виготовляють рахунок лиття і такі крани досить крихкі, оскільки можуть мати дуже дрібні і непомітні оку і навіть лупі пори. Другий тип кують, і він більш міцний і довговічний. Але крани для пральної машини можна знайти не тільки в латунному варіанті, їх також іноді роблять із силуміну. Такий тип крана в рази дешевший, але він служитиме не так довго. Силумін погано витримує постійні та великі навантаження, тож більше одного десятка років служби від нього вимагати не варто.

Коли ви оберете матеріал, з якого буде ваш кран, потрібно звернути увагу на різьблення. Вона повинна бути правильна, без будь-яких зачіпок і нерівностей і це стосується не тільки зовнішнього, але й внутрішнього різьблення. Після того як ви встановите кран, найкраще деякий час у перервах між використанням машинки залишати його закритим. Це пов'язано з тим, що тиск води, яка постійно надходить через кран, може запросто зірвати шланг. Така проблема призведе до дуже поганих наслідків, адже всього за півгодини вода швидко заповнить простори вашої квартири та зіпсує стелю вашим сусідам знизу. Якщо ви вже зібралися повністю підготувати свою пральну машину до правильної та гарної роботи, то, крім крана, варто придбати ще кілька деталей. Насамперед додаткові шланги. Вони завжди повинні бути під рукою, і при поломці рідної деталі її за лічені секунди можна було б замінити. Додаткова частина може знадобитися, якщо в процесі монтажу пральної машини виявиться, що перший шланг дуже короткий. Після покупки додаткових шлангів варто звернути увагу на фільтри грубої очистки. Це досить важлива деталь і через те, що вона зазнає немалого навантаження, фільтр часто ламається. Поломка цієї деталі та її невчасна заміна може призвести до поломки приладу. Також не варто забувати про сифон для зливу та захищену від вологи розетку. Останнє найважливіше, адже при вимкненні машини ви можете серйозно постраждати, отримавши удар струмом. Крім цього розетка може вийти з ладу і навіть спалахнути, а в гіршому випадку призвести до масштабної пожежі.

Якщо ви дотримуватиметеся простих вказівок і постараєтеся не економити на складових вашої машини, то вона служитиме не один десяток років.

Дуже часто в сервісні центри привозять прилади, які вже неможливо відремонтувати. Це стосується не лише пральних машин, а й іншої техніки. У порівнянні з тим же телевізором, пральна машина зазнає не маленького навантаження, що призводить її до швидкої поломки. Головне завжди стежити за станом деталей та складових будь-якого приладу. Якщо перевіряти стан техніки хоч раз на півроку, можна вберегти себе від серйозних витрат і непотрібних проблем.

Що ж стосується самих кранів для побутової техніки, то тут вибирати тільки вам. Ви, звичайно, можете заощадити на ньому і купити непоганий аналог. Ніхто не каже, що аналоги завжди погані, іноді можна знайти і оригінальні деталі з латуні з поганою якістю. Перевіряйте наявність маркування різних позначок, які ставляться на деталях від відомих брендів. Найкраще подивитися кілька моделей і відштовхуватися від якості, адже саме якість – запорука довгої роботи будь-якої техніки.

Вгору