Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Прес-фітинги для труб

Прес-фітінг - нероз'ємне з'єднання для труб

Використовується у побудові систем опалення та водопостачання. Дозволяється замонолічування таких сполук. Мінімальне завуження фітингу не створює додаткових гідравлічних навантажень. Широкий асортимент дозволяє створити систему будь-якої складності. Прес-гільзи виконані із нержавіючої сталі.

У прес-фітингу є низка переваг. Кріплення до труб здійснюється за допомогою обтиску прес-кліщами. Це призводить до більш міцного та надійного кріплення фітинга. Враховуючи те, що різноманітність фітингів досить велика, можна створити будь-яку розведення.

Крім надійності ці фітинги гарантують стійкість до високих навантажень. У разі лінійного розширення трубопроводу ці фітинги ніяк не змінять свою структуру та форму, залишаючись повністю нейтральними до підвищених температур. Також такий тип фітингу не потребує наявності якихось особливих знань, але при встановленні деталі буде потрібний спеціальний інструмент, а саме обжим для металопластикових труб. І, звичайно ж, встановлення такої деталі відбувається за лічені хвилини, що досить зручно.

Різновиди фітингів під прес

Усі прес-фітинги для металопластикових труб мають схожу структуру. Насамперед корпус, який і створює його форму. Залежно від того, який корпус у фітинга, він може бути муфтою, трійником або куточком. Основним елементом прес - фітинга є гільза. Виконано її з нержавіючої сталі і саме на ній стискаються спеціальні колодки кліщів, які утримують трубу. Єдиним нюансом цієї гільзи є неможливість привести її в колишній стан після стиснення. Вона буде в такому вигляді навіть через роки.

Різновиди фітингів під прес

 

Вгору