Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Обжимні фітинги для металопластикових труб

Обтискний фітинг настільки простий у використанні, що систему опалення може змонтувати будь-яка людина. Вам не потрібно мати спеціальних інструментів – простий гайковий ключ допоможе змонтувати всі фітинги. Широкий асортимент дозволить збудувати систему опалення будь-якої складності. Дуже надійні завдяки складу із якісної латуні.

З кожним роком використання металопластикових труб стає все більш популярним. Це і не дивно, адже на відміну від багатьох інших видів вони мають безліч переваг і дуже мало недоліків.

  • Насамперед такі труби підходять для більшості систем водопостачання.
  • Вони прості у монтажі та недорогі.
  • Металопластик легкий і не потребує серйозних витрат та спеціальних інструментів чи знань для встановлення.

Але оскільки їх використання дуже поширене, з'явилося чимало спеціальних деталей для їхнього найбільш правильного функціонування. Одним із таких приладів є фітинг.

Обтискний металопластиковий фітинг потрібен для того, щоб забезпечити герметичність усієї системи на місцях з'єднання труб та дати можливість розгалуження усієї системи. Залежно від того, який вид труб використовується, вибирають також і різні типи фітингів. Оскільки металопластикові труби досить специфічні, виникла необхідність створення спеціальних деталей, які зможуть правильно працювати разом із цими трубами. Прекрасно з цією функцією справляється категорія фітингів.

Чим обжимні фітинги кращі за звичайні сполучні деталі?

Насамперед своєю установкою. Багато фітингів мають дуже специфічні умови монтажу. Для них потрібні зварювальні прилади, які допоможуть встановити деталь. Звичайно ж, потрібна і спеціально навчена людина, яка зможе встановити деталь за допомогою зварювання, а отже, самостійно цю процедуру провести неможливо.

Обтискні фітинги не вимагають якихось спеціальних приладів та інструментів, їх установка проходить в рази простіше і швидше. З'єднати ділянки трубопроводу можна практично голими руками, а отже немає потреби у великих витратах на фахівців у цій сфері. За допомогою таких деталей вся трубопровідна система монтується дуже швидко та якісно. Також такими фітингами можна поєднувати не тільки металопластикові конструкції, а й труби зі сталі, поліпропілену та інших металів.

Різновиди фітингів під обжим

Перед вибором обтискних фітингів потрібно ознайомитися з їх різноманітністю. Їх розрізняють за матеріалом та деякими особливостями конструкції, хоча в більшості таких деталей вона аналогічна. Так розрізняють такі види обтискних фітингів як з'єднання, муфти перехідники, обводи, трійники та хрестовини, заглушки та вентилі. Як видно з переліку, назва залежить від функції, а вона своєю чергою від конструкції. Але більше уваги слід звернути на матеріал такої деталі.

Різновиди фітингів під обжим

Вгору