Кількість
|
Вартість
|
||
|
Клапан управління тепловіддачею опалювального приладу (регулювання витрати теплоносія) в ручному або автоматичному (при комплектації термоголовкою, сервоприводом) режимі.
Використання арматури в ролі радіаторного термостатичного клапана забезпечує підтримку заданої температури внутрішнього повітря з точністю до 1° С. Запропонований виріб – прямого виконання, ремонтопридатний, оснащений напівзгоном. Застосовується в системах з робочою температурою теплоносія до 110° С, тиском до 10 бар. Приєднувальне різьблення – внутрішнє/зовнішнє. Розмір підключення керуючого пристрою – М30×1,5.
Призначення та область застосування кутового клапана
Термостатичні клапани призначені для автоматичного або ручного регулювання витрати теплоносія з температурою до 120 ° С і робочим тиском до 1,0 МПа включно, через опалювальний прилад водяної системи опалення.
В якості робочого середовища, крім води, можуть використовуватися інші середовища, нейтральні по відношенню до матеріалів клапана.
Клапани відповідають вимогам стандарту EN 215, частина 1.
Регулювання потоку теплоносія може здійснюватися:
– вручну (не рекомендується), з допомогою комплектного регулювального ковпачка;
– автоматично, з допомогою термостатичної головки (купується окремо) - залежно від температури внутрішнього повітря в приміщенні;
– автоматично, з допомогою електротермічного сервоприводу (купується окремо) - по команді керуючого автоматичного пристрою управління (кімнатний термостат, контролер; блок загальнодомової автоматики тощо.).
Використання самоущільнювальних напівзгонів дозволяє відмовитися від використання додаткових ущільнювальних матеріалів під час монтажу
Використання термостатичних клапанів з термоголовками (терморегуляторів) дозволяє автоматично підтримувати температуру повітря в приміщенні на заданому рівні з точністю до 1 ºС.
Клапани з індексом NER мають самоущільнюючі напівзгони і приєднуються до трубопроводів за стандартом «євроконус» (3/4"ЗР).
Вказівки щодо монтажу кутового клапана
Клапан повинен монтуватися таким чином, щоб на нього не передавалися поздовжні, поперечні зусилля і моменти від трубопроводу.
Прі використанні термостатичною головки або сервоприводу, ковпачок ручного регулювання повинен бути знятий.
Напрямок потоку теплоносія повинен співпадати з напрямом стрілки на корпусі клапана.
Терморегулятор встановлюється на вході теплоносія в нагрівальний прилад.
Використання при монтажі клапана важільних ключів не допускається.
Клапан може регулюватися вручну (1), термоголовкою (2) або сервоприводом (3).
Клапани можуть встановлюватися в будь-якому монтажному положенні.
При монтажі клапана першим до опалювального приладу приєднується патрубок напівзгону. Перед монтажем напівзгону необхідно упевнитися в наявності і цілісності гумового ущільнювального кільця.
Монтаж патрубка напівзгону проводиться за допомогою спеціального згонного ключа. Накидну гайку напівзгону після затяжки вручну слід довернуть ключем не більше, ніж на ½ обороту.
Перед встановленням термостатичної головки, її слід налаштувати в положення найбільшого відкриття (поз.5).
Муфтові з'єднання повинні виконувати з використанням в якості ущільнювачів ФУМ (фторопластовий ущільнювачий) або сантехнічної поліамідної нитки.
Перед запуском в експлуатацію система опалення повинна бути піддана гідравлічному випробуванню тиском в 1,5 рази перевищує робочий.