Кількість
|
Вартість
|
||
|
Кутовий латунний клапан для ручного або автоматичного регулювання витрати теплоносія через опалювальний прилад. Підвищена пропускна здатність дозволяє використовувати його в однотрубних системах. Для автоматичного регулювання комплектується термостатичною головкою або сервоприводом, керованим кімнатним термостатом, контролером і т.д. Використання регулюючих клапанів VALTEC з термостатичною головкою дозволяє автоматично підтримувати задану температуру в приміщенні з точністю до 1° С. Наявність напівзогну дає можливість монтувати і демонтувати клапан без демонтажу трубопроводу. Ремонтопридатний. Робоча температура – до 120° С, тиск – до 10 бар. Різьблення трубних приєднань – внутрішнє/зовнішнє, для термостатичної головки або сервоприводу – зовнішнє М30 x 1,5.
Призначення та область застосування клапана
Термостатичні клапани призначені для автоматичного або ручного регулювання витрати теплоносія з температурою до 120 ° С і робочим тиском до 1,0 МПа включно, через опалювальний прилад водяної системи опалення. В якості робочого середовища, крім води, можуть використовуватися інші середовища, нейтральні по відношенню до матеріалів клапана. Підвищена пропускна здатність клапанів дозволяє встановлювати їх в однотрубних системах опалення.
Клапани відповідають вимогам стандарту EN 215, частина 1
Регулювання потоку теплоносія може здійснюватися:
– вручну (не рекомендується), з допомогою комплектного регулювального ковпачка;
– автоматично, з допомогою термостатичної головки (купується окремо) - залежно від температури внутрішнього повітря в приміщенні;
– автоматично, з допомогою електротермічного сервоприводу (купується окремо) - по команді керуючого автоматичного пристрою управління (кімнатний термостат, контролер; блок загальнодомової автоматики тощо.).
Використання термостатичних клапанів з термоголовками (терморегуляторів) дозволяє автоматично підтримувати температуру повітря в приміщенні на заданому рівні з точністю до 1 С.
Вказівки щодо монтажу клапана
Клапан повинен монтуватися таким чином, щоб на нього не передавалися поздовжні, поперечні зусилля і крутні моменти від трубопроводу.
При використанні термостатичної головки або сервоприводу, ковпачок ручного регулювання повинен бути знятий.
Напрямок потоку теплоносія повинен співпадати з напрямом стрілки на корпусі клапана. Терморегулятор встановлюється на вході теплоносія в нагрівальний прилад.
Використання при монтажі клапана важільних ключів не допускається.
При монтажі термоголовки на клапан, вона повинна бути встановлена в положення максимального вікриття (найбільше значення по шкалі).
При монтажі клапана не допускається перевищувати крутні моменти, зазначені в таблиці в паспорті.