Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Schlosser

Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k - відомий польський виробник радіаторної арматури. Виробництво компанії знаходить у невеликому місті Познань (Польша). Термостатичні крани та голівки у данного виробника поділені на дві серії:

  • Стандарт, які призначення для підключення звичайних радіаторів
  • Ексклюзив - для дизайнерський опалювальних приладів

Історія компанії Шлессер розпочинається ще в далекому 1997 році, на початку організація представляла інші бренди пов'язані з системами опалення. Добре вивчивши продукт, було прийнято рішення про виробництво товарів під власним брендом. У розробці термостатичних головок та кранів Schlösser були задіяні спеціалісти з Чехії, Польші та Німеччини. 2000 року були випущені перші термоголовки, а в 2002 року - термокрани. У 2003 році верхівка компанії бере напрямок на випуск дизайнерської радіаторної арматури, з того часу торгова марка дуже збільшию свій асортимент та розширює виробничі потужності.

Головний принцип компанії - розвиток, вдосконалення та задоволення будь-яких примх клієнта.

Дизайнерські радіатори набули неабияку популярність та все частіше застосовуються в сучасних інтер'єрах, термостатична арматури Шлессер чудово їх доповнить та надасть гармонійного вигляду свій конструкції.

Розгорнути
Вгору