Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Valtec

Бренд «VALTEC» - створено після детального ознайомлення переваг і недоліків конкурентів, були задіяні кращі спеціалісти в області інженерної сантехніки. Виробничі постужності компанії знаходяться на багатьох підприємствах в різних країнах: Італія, Туреччина, Китай. 

Головними принципами компанії є доступність, якість і оперативність. 

Наша компанія є офіційним ділером данного бренду, має широку складську програму та гнучку систему знижок для постійних клієнтів. 

Надійність. Ретельно налагоджене регулювання процесів виробництва і постійний контроль якості сантехнічних виробів, а також іншої продукції, що виготовляється, дарує впевненість у бездоганній роботі виготовлених конструкцій протягом усього зазначеного в супроводжуючій документації експлуатаційного терміну.

Технічна підтримка. Правильне використання сантехнічних виробів бренду «VALTEC» докладно описано в супровідній і допоміжній технічній документації. Дотримання рекомендацій дозволить якомога довше зберегти технічні характеристики навіть після тривалої і активної експлуатації інженерної сантехніки.

Компанія Валтек у Україні 

Хронологія 

  • 2002 - рік створення торгової марки Valtec
  • 2003 - в цьому році вже були перші поставки продукції на ринок України
  • 2007 - впроваджена система контролю якості
  • 2010 - ТМ «VALTEC» отримав премію "Бренд року" в Україні
  • 2012 - продукція впізнана і доступна в більше ніж 10 тисячах роздрібних магазинах по всій країні
  • 2015 - на деякий асортимент гарантія подовжена на 10 років
  • 2017 - розширення асортименту

Асортимент продукції Valtec (Італія)

Даний бренд має дуже широку продуктову лінійку для систем опалення та водопостачання, яку наша компанія "Простори України" тримає в себе на складі. В нашому магазині найбільша наявність товарів цього бренду.

Розгорнути
Вгору