Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Minib

Компанія MINIB, a.s. належить до провідних виробників конвекторів у Чеській Республіці. В даний час свою продукцію вона експортує до тридцяти країн Європи, Азії, Америки та Австралії.
З 1999 року компанія регулярно займається інноваціями виробничих технологій та продукції, вкладає значні кошти у власний розвиток та конструювання для того, щоб запропонувати замовникам передові технічні та естетичні рішення. MINIB, a.s. - це економічно стабільна компанія, яка характеризується позитивними економічними результатами протягом багатьох років, що дозволяє їй вкладати кошти в дослідження, розробки, технічне оснащення і, насамперед, у свій персонал з метою забезпечення довгострокового успішного розвитку компанії.

Виробничий портфель компанії MINIB включає більше 70 видів конвекторів. Тому замовник може підібрати для себе такі конвектори, які ідеально будуть відповідати його вимогам до інтер'єру. Основна перевага конвекторів полягає в тому, що вони є ефективними, сучасними, економними опалювальними приладами з естетичним виглядом, призначені для використання в сухому та вологому середовищі. Значна економія електроенергії досягається за рахунок низької витрати води-теплоносія для моментального опалення або охолодження приміщень. Завдяки малій витраті води-теплоносія, що використовується, значно скорочується енергоспоживання для її нагрівання. Поряд з економією електроенергії та води-теплоносія наступним важливим показником є велика динаміка опалення та охолодження. Наступним позитивним аспектом цієї продукції, безсумнівно, є економія місця. Конвектори не порушують естетичний вигляд інтер'єру, мають сучасний дизайн, і, не в останню чергу, завдяки безпечній напрузі 12 В є безпечними.

Розгорнути
Вгору