Незабаром настануть холоди і це змушує багатьох задуматися про утеплення своєї квартири. Крім роботи з обшивкою будинку або утепленням вікон, варто звернути увагу і на підлогу. Як правильно встановити таку підлогу, на які деталі звернути більше уваги, які матеріали вибрати і багато іншого ми розглянемо в цій статті.

Як і будь-яке обладнання, тепла підлога має свої особливості, тому серед них виділяють чимало типів.

Перший тип – це тепла підлога з електричною системою опалення. Серед цього типу виділяють такі види теплих підлог як: кабельний вигляд підлоги, стрижневий та плівковий.

Крім електричної теплої підлоги є і водяні теплі підлоги. Це підлога, яка має вигляд труб, найчастіше металопластикових або поліетиленових, які в майбутньому будуть заповнюватися гарячою водою. У порівнянні з електричним, водяна підлога в рази дешевша і вважається більш екологічною. Він поступово нагріває приміщення, не випромінюючи різні хвилі. Але недоліком все ж таки залишається ціна, але не самої підлоги, а його монтажу.

Після того, як ви визначилися з типом теплої підлоги, можна розпочати наступні питання. Скоріш за все, їх буде три. Перший і самий очевидний, який тип труб вибрати для підлоги, які труби в теплій підлозі краще, які труби для теплої підлоги купити. Другий і третій будуть стосуватися тих самих труб, вам потрібно буде розрахувати їх довжину і діаметр.

Щоб вибрати труби для водяної теплої підлоги, яка підійде саме вам, потрібно розібратися які типи взагалі існують. На просторах ринку опалювальних систем можна побачити велику різноманітність труб, але найчастіше для теплої підлоги використовую три типи: труби з металопластику та зшитого поліетилену та іноді мідь. Купити трубу для теплої підлоги в Україні та Києві можна зробивши один дзвінок нам.

Хоча пластикові труби і відтісняють мідні, вони також залишаються досить популярними. Звичайно, у порівнянні з пластиком, ці труби мають велику тепловіддачу та значну міцність. Вони дуже довго тримають температуру і тиск, а отже, заощаджують ваші ресурси. Єдиний недолік таких труб – це корозія. Вона може виникнути, якщо труби при монтажі стикаються з іншими металами. Через війну електрохімічної реакції її тривалого на мідь виникне проблема корозії. Також такі труби не повинні торкатися цементно-піщаної стяжки, оскільки це також призведе до швидкої корозії. Але якщо ці проблеми можна вирішити, то одна з найпоширеніших, а саме вартість значно зменшує популярність мідних труб. Сама мідь матеріал не з дешевих, та й сам монтаж вимагає спеціальних інструментів та має безліч нюансів, тому більшість застосовує саме пластикові труби.

Після вибору труб для водяної теплої підлоги, можна перейти до підбору їх за довжиною та діаметром. Зазвичай діаметр труб вибирають, орієнтуючись на площу приміщення, тиск та температуру в системі опалення. Але є середні параметри таких труб, truba teply pol 4 зазвичай вони не менше 15 мм і не більше 25 мм. Потрібно орієнтувати на той факт, що чим більше буде діаметр вашої труби, тим більше тиск має бути в них. Якщо ж в опалювальній системі тиск занадто низький, то краще вибрати менший діаметр. Розрахувати довжину труб, яка буде необхідна, можна за наступною схемою. Насамперед потрібно намалювати на спеціальному папері, а саме міліметрівці, план кімнати. Головне тут взяти правильний масштаб і дотримуватись його, щоб потім не отримати неправдиві дані. Також варто на схемі намалювати меблі. Та частина кімнати, де будуть стояти важкі меблі, які ніколи не переміщаються, можна виключити з плану. У таких місцях немає необхідності прокладати теплу підлогу і найчастіше фахівці категорично проти, оскільки велика вага може пошкодити труби. Після цього можна перейти до безпосереднього плану укладання підлоги. Їх є кілька типів.

Перший тип - це "Змійка". Він вважається одним із найпростіших і досить поширених типів укладання теплої підлоги. Одним із недоліків такого укладання труб є нерівномірний підігрів, а у всьому іншому він нічим не поступається іншим типам.

Другий спосіб укладання – це укладання у вигляді спіралі. Він кращий за попередній тим, що вся підлога нагрівається максимально рівномірно і вода рухається спокійніше по трубах, по скільки немає різких переходів і будь-яких незграбних вигинів. У такому типі укладання труби псуватимуться в рази менше. Труби в теплій підлозі можуть лягати і комбінованими способами.

  Після того як з типом укладання ви визначилися, варто вибрати крок установки. Найчастіше радять не перевищувати довжину 30 сантиметрів, але й менше 15 теж не варто ставити. Залежно від того, які труби ви оберете, вам підкажуть який крок краще зробити для їх нормальної роботи. Коли ці приготування виконані, можна відзначати на міліметрівці майбутній план вашої теплої підлоги. Головне відступити від стін щонайменше п'ятнадцяти сантиметрів. Тільки після цього можна вимірювати контури майбутніх труб, множити їх на масштаб та отримувати потрібну довжину. Звичайно, можна також порадитись із продавцями, найчастіше вони знають орієнтовну довжину на певну площу або просто запросити додому фахівців, які знімуть мірки.

  У висновку можна сказати, що вибір типу труби і способу укладання це тільки ваша справа, і ви маєте право вибирати те, що вам найбільше сподобається. Головне в цій справі розуміти, що кожен тип труб має свої недоліки і при неправильному монтажі вони можуть проявитися незабаром. Краще ретельно ознайомитися з кожним із них і подумати, чи зможуть вони стати у вашому будинку максимально ефективними. Також не варто забувати про правильний монтаж теплої підлоги, особливо якщо ви це робите самостійно. Якщо підходити до кожного з пунктів вибору установки теплої підлоги максимально серйозно, тоді він прослужить вам не один десяток років.

Купити трубу для теплої підлоги в Україні та Києві можна за вигідними цінами. Наша компанія проводить ацію на даний вид продукції. Труби для теплої підлоги купити з доставкою по Києву або перевізними компаніями по Україні.