Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сталеві панельні радіатори

Загальна інформація про сталеві панельні радіатори

Сталеві радіатори дуже популярні в країнах Європи. Вони мають високу тепловіддачу, робочий тиск в межах 10 бар. Можливо як бічне, так і нижнє підключення. Завдяки широкому вибору радіаторів можна підібрати оптимальний за параметрами сталевий радіатор для будь-якого приміщення. Такі радіатори опалення виробляють чимало компаній, але не всі вони мають гарну якість та гарантію. Хоча методика виготовлення цих приладів практично у всіх однакова, коштувати вони можуть далеко недешево. Перед тим, як купити опалювальний радіатор, варто ретельно його оглянути.


Сталеві батареї мають спеціальний кран, який дозволяє спустити повітря і зменшити можливу корозію на швах. При установці радіаторів багато монтажників радять встановлювати його ближче до підлоги, таким чином тепло поширюватися рівномірніше. Тому краще вибирати все-таки радіатори за габаритами простору під підвіконнями і не ставити його надто високо. Звичайно ж, дуже доречним буде радіатор з терморегулятором, це найпрактичніший спосіб обігріву приміщення і найбільш економний.

Купити сталеві радіатори можна з таких причин: у сталевих радіаторів безліч плюсів. Вони мають просту конструкцію, тому їх просто лагодити і працюють вони досить довго. Сам шар сталі в радіаторі досить товстий, що забезпечує довгий термін служби батареї в будинку. місця.

Перед настанням холодів, а іноді й задовго до цього виникає питання утеплення будинку. Насамперед усі беруться за роботу над утепленням вікон та стін, навіть не замислюючись про труби. Насправді левову частину тепла ми не втрачаємо, а недоотримуємо. Найчастіше це пов'язано з поганим теплоносієм, старими трубами та поганим радіатором. Що робити для того, щоб максимально утеплити свій будинок до зими? Насамперед потрібно максимально серйозно підійти до огляду труб та теплоносія в будинку з відповідними службами. Після того, як ви побачите, що тепло, яке віддає ваш сталевий радіатор стало значно вищим не варто на цьому зупинятися. Краще перевірити сам сталевий радіатор, після чого можна підбирати новий прилад за потребою. Сьогодні можна знайти безліч різноманітних радіаторів. Вони можуть бути як з одного, так і двох металів, маленькі і великі, однотонні і навіть з яскравим малюнком. Вибираючи новий радіатор, хтось віддає перевагу старим добрим чавунним радіаторам, які вже давно увійшли в наш побут і вважаються одними з найнадійніших. Комусь сподобатися алюмінієві, тому що вони за останні кілька років стали дуже популярними, у зв'язку з сильною тепловіддачею та невеликими розмірами. Всі вони гарні за своїм, але краще знати всі плюси та мінус кожного типу, щоб правильно підібрати відповідну батарею саме для вашої оселі.

Сьогодні мова піде про сталеві батареї та їх плюси та мінуси. Насамперед, потрібно зрозуміти, що сталеві батареї найкраще підходять для приватних будинків, різних котеджів та дач, але це не означає, що їх не можна ставити у квартиру.

Даний тип батарей чудово підходить для автономного опалення з тієї простої причини, що в приватному будинку можна стежити за напором води та при необхідності зменшувати її. Сталеві батареї в середньому витримують тиск не більше 10 бар – це найоптимальніша цифра для їх максимальної та справної роботи. Хоча сталева батарея добре захищена від корозії, але занадто довге та агресивне навантаження на сталевий радіатор може призвести до його швидкої поломки, тому виробники радять частіше перевіряти тиск у системі.

Що ж до централізованого опалення, то тут все трохи складніше. Проблема полягатиме ні скільки в тиску, скільки як теплоносій. Зазвичай у будинках тиск у трубах не перевищує 6 атмосфер, що дозволяє трубам бути в нормальному стані та залишає для радіатора гарний запас міцності. Але саме вода, яка надходить трубами значно гірше і часто приправлена різними важкими речовинами, які можуть сильно шкодити деталям сталевого радіатора. Якщо порівнювати термін служби сталевих радіаторів в автономній системі опалення та централізованої, то в першому варіанті батарея буде служити не менше 20 років, тим часом як у другому не більше десяти.

Також не рідкісними є випадки встановлення даних радіаторів у різні торгові центри та розважальні заклади, де є закрита система опалення. Це пов'язано з їхньою досить низькою вартістю та великою ефективністю. Сталеві батареї мають хорошу тепловіддачу.

Що ж до самої конструкції радіаторів, то їх існує два типи. Перший і найпоширеніший тип – це панельні прилади. Назву свою вони отримали внаслідок того, що їхня форма дуже нагадує панель. За своєю будовою ці панелі досить прості, але водночас чудово передають тепло. Якщо дивитися безпосередньо на переваги панельних сталевих радіаторів, то одним з них буде широкий асортимент. Серед сталевих радіаторів саме панельні мають дуже велику різноманітність, тому можна підібрати все, що завгодно так, щоб радіатор максимально вписувався в інтер'єр приміщення. Крім цього, у даних радіаторів є можливість підключення, як у нижній частині, так і збоку приладу, що дуже зручно, адже деякі радіатори мають відразу обидва типи підключення. 

Вгору