Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Біметалеві радіатори опалення

Загальна інформація про біметалеві батареї

Біметалічні радіатори мають ряд відмінних характеристик. Унікальна конструкція радіатора (сталевий осердя в алюмінієвому корпусі) дозволяє працювати як у системі з високим тиском (60 атм.), так і зі слабким теплоносієм, а також має високу стійкість до корозії. Біметалеві радіатори мають високу тепловіддачу, температура носія до 130°С. Ідеальний дизайн радіаторів дає можливість підібрати їх під Ваш інтер'єр. Компанія «Простори України» пропонує Вам купити радіатори за доступними цінами з доставкою по Україні.

Біметалічний радіатор – це новий ступінь в опалювальних системах, який спробував поєднати великий потенціал алюмінію і надійність сталі. Він є приладом, який у своєму складі має два метали - сталь і алюміній. Іноді алюміній можуть замінити будь-який інший метал, але в жодному разі не сталь, тому що можуть відбуватися різні електрохімічні реакції, які призведуть до швидкої поломки радіатора. Найчастіше сама будова радіатора має таку послідовність: усередині використовується сталь, а зовні робиться обробка алюмінієм. Така конструкція дозволяє максимально збільшити тепловіддачу та зменшити втрату тепла.

Багато хто може поцікавитися, чому основним металом є саме сталь, адже є чимало альтернативних матеріалів. І навіщо робити радіатори з двох металів, якщо можна купити якийсь однотипний і не морочити собі голову. Говорячи про сталь, все досить просто, адже саме цей метал вкрай стійкий до перепаду високих температур. Ця проблема часто турбує мешканців багатоповерхівок, які користуються централізованим опаленням і знають, що труби при таких перепадах дуже псуються. Також більшість труб, з якими в подальшому стикуватимуться радіатори, виготовлені зі сталі. При приєднанні саме сталевого радіатора до таких же сталевих батарей можливість виникнення різних електрохімічних реакцій, які викликають корозію, практично дорівнює нулю. Але в той же час сталеві радіатори не так добре опалюють приміщення, як інші метали. Саме тому алюміній був узятий як підручний матеріал, оскільки він чудово передає тепло, при цьому ви економитимете енергію теплоносія, а значить і свої заощадження, що напевно порадує власників як автономних систем опалення, так і людей, які користуються централізованим опаленням.

При всіх своїх характеристиках і міцній структурі радіатор невеликий за розміром. Він дуже нагадує алюмінієві радіатори, такий самий маленький та акуратний. Його легко можна сховати в інтер'єрі будь-якої кімнати.

  Якщо ви наважилися купити собі біметалічний радіатор, то є кілька нюансів, на які потрібно звернути свою увагу.

Біметалічні радіатори існують двох типів: секційний і монолітний радіатор. Перший тип знайомий практично всім, адже саме такий радіатор звикли бачити у своєму будинку люди з часів Радянського Союзу. Радіатор складається з певної кількості секцій, кількість яких може серйозно змінюватись в залежності від площі, яку потрібно опалювати. Всі ці секції, об'єднані за допомогою стиків, які завчасно герметизують спеціальними прокладками, щоб не було витоку дорогоцінного тепла. Найнезвичайніша і що виділяє цей тип біметалічних радіаторів характеристика - це можливість додавати секцію за потребою. Дуже хороша ця можливість і при ремонті радіатора, адже якщо одна з секцій вже не піддається ремонту, то немає необхідності замінювати абсолютно все, можна забрати лише одну, значно заощадивши.

Монолітні радіатори відрізняються від секційних наявністю в їх будові дуже міцного монолітного осердя. Така деталь є і в секційних радіаторах, але тут вона значно міцніша, а значить і служитиме буде довше. Якщо в будинку можна помітити часті перепади тиску, то краще все ж таки зупинити свій вибір на монолітних біметалічних радіаторах, адже саме вони витримуватимуть навіть найбільші перепади тиску в порівнянні з секційними. Але все ж таки через те, що на такий тип йде значно більше металу дуже високої якості.

Також серед біметалевих радіаторів виділяють так звані радіатори зі сталевими каркасами та радіатори, які посилені сталлю каналами. Більш надійним є перший тип, оскільки в ньому алюміній жодним чином не стикатиметься зі сталлю теплоносія, а значить і ступінь корозії буде в рази меншим. У другому типі потрібно стежити за фіксацією сталевих вкладок, оскільки вони можуть зрушити. У такому разі корозії не уникнути, тому цей тип значно дешевше, ніж перший. Але не варто думати, що корозії можна уникнути, адже сталь все одно окислюється, якщо вода поганої якості. Просто в першому типі термін служби радіатора буде в рази довше, ніж у другому.

Звичайно, важливою деталлю при виборі будь-якого радіатора є зовнішній вигляд. Біметалічні радіатори створені таким чином, щоб їх можна було закріпити на прямій поверхні, але серед моделей є більш універсальні типи, які підходять навіть для поверхонь у вигляді півкола.

За своїми характеристиками біметалічні радіатори нічим не поступаються іншим типам. Висота їх може бути різною, але не менше 20 см і не більше 80 см. Тиск, який може витримувати батарея може досягати 35 атмосфер, що чудово підійде для централізованого опалення. Також ці радіатори є досить потужними. Розрахувати потужність майбутньої батареї вам допоможуть у спеціалізованому магазині.

Але, як і будь-який інший продукт, біметалічні радіатори часто роблять не якісними, заощаджуючи на товщині сталі або алюмінію. Є кілька компаній, які дають гарантію на свою продукцію та її якість. Серед цих компаній є дві італійські - GLOBAL і Fondital. Ці компанії пропонують якісну продукцію за розумною ціною. Перший бренд випускає біметалічні радіатори, лінію яких було названо Style. Батарея зсередини виконана виключно із сталі, тому радіатор довго буде трапити і жодної проблеми з корозією не виникне. Другий бренд випускає біметалічні радіатори з можливістю підтримування тиску 40 атмосфер. Такі показники дуже високі і для інших радіаторів є позамежними, навіть для деяких біметалічних. Саме радіатори від цієї компанії краще ставити у високі будинки, особливо останніми поверхами. Серед біметалевих радіаторів також виділяють продукцію від німецької компанії Tenrad. Вона відома своїми якісними алюмінієвими батареями, але і до виготовлення біметалевих радіаторів вони підійшли не менш серйозно. Радіатори відповідають європейським нормам та стандартам, вони чудово підходять для опалення автономних та централізованих систем, тому їх також можна ставити у багатоповерхові споруди.

  Підбивши підсумок, можна побачити, чим біметалічні радіатори краще, ніж інші типи.

Насамперед вони менше піддаються корозії і це пов'язано з безпосереднім їх будовою. Вони мають високу тепловіддачу, порівняно з чавунними батареями, оскільки мають у своєму складі алюміній. Такі батареї досить легкі. Їх просто транспортувати, вони не займають багато місця і за бажання їх можна приховати в інтер'єрі. Також біметалічні радіатори мають термін експлуатації в рази більший за будь-який інший радіатор. Це знову пояснюється тим, що сталь не піддається так сильно електрохімічним реакціям, ніж алюміній або мідь. У середньому такі батареї можуть служити більше 25 років без будь-якого ремонту, а при поломці їх ремонт обходитися в рази менше, ніж будь-якого іншого радіатора. Єдиний недолік такої батареї - це її вартість, але в порівнянні з усіма тими плюсами цей недолік не такий істотний.

Біметалеві радіатори купити в Києві з доставкою в необхідній кількісті секцій.

Вгору